eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Orientblau Widow E46 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Samochdy osobowe < 3.5t (/forum-428.html)
+----- Wątek: Orientblau Widow E46 (/thread-51187.html)

Strony: 1 2


RE: Orientblau Widow E46 - Beniel - 29/02/2020 08:03 PM

(29/02/2020 06:38 PM)VresT napisał(a):  Zabierz się za detailing samochodu z zewnątrz bo trochę jest brudna ale trzymam kciuki za ten projekt.Nie za mało mocy jak na taki samochód ?

Mi na mocy nie zależy, i tak jeżdżę przepisowo z przyzwyczajenia z dużego. Brudna bo pogoda jest jaka jest i ciężko utrzymać czystość, tym bardziej jak błoto na podwórku.

(29/02/2020 07:24 PM)Szosa napisał(a):  Nie lepiej bylo po prostu kupić polifta?

Za przerobieniem na polifta stoi pewne żółte światło na którym ja chciałem zdarzyć ale już pani przedemną nie koniecznie. Tongue


RE: Orientblau Widow E46 - Anaheim - 29/02/2020 11:11 PM

Przez tą Twoją wybiórczość w pisaniu polskich końcówek chwile mi zajęło o co chodzi z tym zdarzeniem XD
Ciekawe czy jak będziesz chciał E90 to obtoczysz go po jakimś polu albo rowie, jak kotleta w bułce tartej, żeby później przeklepać na nowszy model :E


RE: Orientblau Widow E46 - Michal_Z_gno - 01/03/2020 12:54 AM

Fajne numery Ci się trafiły a tak to zmiany wyszły na moje na plus.


RE: Orientblau Widow E46 - Beniel - 06/07/2020 09:15 PM




RE: Orientblau Widow E46 - Drax. - 06/07/2020 09:22 PM

Obniżona furka czy te koła są większe od seryjnych? Smile


RE: Orientblau Widow E46 - Beniel - 06/07/2020 09:23 PM

(06/07/2020 09:22 PM)Drax. napisał(a):  Obniżona furka czy te koła są większe od seryjnych? Smile

I posadzona na glebę, i koła większe jak seryjne. Smile


RE: Orientblau Widow E46 - limowski - 06/07/2020 09:30 PM

Kozak loszka


RE: Orientblau Widow E46 - Dżordż - 06/07/2020 10:46 PM

Fajny ten Twój Peżot XD


RE: Orientblau Widow E46 - Ukaszeł - 19/07/2020 09:51 PM

Teraz ino obniżyć, jakoś sensownie spasować to koło i może co z tego będzie :E


RE: Orientblau Widow E46 - Beniel - 17/02/2022 10:27 PM


Kurbao!

Publikacji tyle że o cię panie ch*j xD

Ogólnie od ostatniego postu to doszło dosyć sporo zmian...

Wpadło jasne drewno do środka:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Pomarańczowe kierunki które nadały harakteru:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Wpadł gwint, lotka CSL na klapę, wydech M3:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Potem przód został przerobiony na a'la CSL:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Filmik:
https://vm.tiktok.com/ZMLMBHwqQ/

I teraz przez pewnego pana wpada zderzak M3 Look:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr