eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Adison Cavani w Map Edytorze - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Adison Cavani w Map Edytorze (/thread-51190.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - AdisonCavani - 09/03/2020 10:39 PM

Aktualnie zawiesiłem pracę nad Południową Polską z powodu braku umiejętności stworzenia tak dużego miasta w skali 1:5.

Pracuję jednak nad refreshem DLC Going East (być może dojdą nowe drogi).
Wszystkie węzły zostaną zastapione customowymi (ręcznie robione od podstaw, a nie ciągle ten sam prefab), zmiana tekstur i oznakowania. Najbliższym miastem, który przejdzie odświeżenie będzie Kraków. Będzie to dosyć trudne, ponieważ nie ma zbytnio miejsca by je rozbudować - obok ciągną się drogi. Jedyny sposób to je wydłużyć, co też uczynię. Pracuję również nad modelami stacji benzynowych (Orlen, BP, Lotos ect.).

Poniżej efekty mojej pracy na odcinku autostady A4 - Balice

Przed
Image

Po
Image

Oba screeny zostały wykonane przy użyciu moda graficznego Naturalux

Jestem otwarty na wszelką krytykę, jeżeli coś Ci się nie podoba/coś powinienem zmienić to śmiało napisz. Pozdrawiam Smile


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - Michal_Z_gno - 09/03/2020 10:56 PM

Przebudowa wyszła zdecydowanie korzystnie i oby tak dalej.


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - Nicko - 09/03/2020 10:57 PM

Aż oko cieszy, liczę że Kraków otrzyma w końcu jakieś ulepszenia Big Grin


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - limowski - 10/03/2020 12:09 AM

Trzymam kciuki i bacznie będę obserwował temat. Rozumiem, że modyfikowana będzie podstawowa mapa gry (nie z modów)? Ależ chętnie zobaczyłbym Rzeszów na tej mapie, bardzo go brakuje Big Grin


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - KacperKWC - 10/03/2020 12:15 AM

Teraz to wygląda o niebo lepiej 10/10 czekam na kolejne efekty twojej pracy Ok


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - AdisonCavani - 12/03/2020 01:01 PM

(10/03/2020 12:09 AM)Limowski napisał(a):  Trzymam kciuki i bacznie będę obserwował temat. Rozumiem, że modyfikowana będzie podstawowa mapa gry (nie z modów)? Ależ chętnie zobaczyłbym Rzeszów na tej mapie, bardzo go brakuje Big Grin

Projekt nie będzie wymagał ani Promods, ani PR. Jest tworzona na standardowej mapie od SCSu. Powinna być kompatybilna z PDA i innymi modami, które nie edytują Polskich sektorów. Rzeszów może się pojawi, ale najpierw muszę wybudować A4, a po drodze jest jeszcze Tarnów. Do tego jeszcze pozostaje odświeżenie A4 od Katowic


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - AdisonCavani - 12/03/2020 01:04 PM

Postęp prac w Krakowie, pozostało jeszcze ok. 3/4 dróg + zmiana wszystkich modeli, by stworzyć ładną panoramę i wrażenie dużego miasta. Na końcu dodam detale typu: bilboardy, jakieś tabliczki i oznakowanie. Jest to szybki refresh aktualnego Krakowa, więc nie jest on dobrze odwzorowany

Image


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - AdisonCavani - 18/03/2020 05:00 PM

Nowa ulica i małe przedłużenie Krakowa. Budowa jest fikcyjna. Zamiast niej mógłbym postawić "xxx", ale postanowiłem zbudować miejsce do dostawy materiałów budowlanych. Wzorowałem się na ul. Armii Krajowej w stronę Galerii Bronowice. Jak to wyszło, sami ocenicie Smile
Image


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - Michal_Z_gno - 19/03/2020 01:19 AM

Rolki koło koparki lewitują i można by to poprawić ale tak to jest okej.


RE: Adison Cavani w Map Edytorze - AdisonCavani - 19/03/2020 05:44 PM

(19/03/2020 01:19 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Rolki koło koparki lewitują i można by to poprawić ale tak to jest okej.

One są na takich deskach i na pewno nie lewitują. Tylko na zdjęciu może się wydawać, że lewitują