eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.3 | Aktualizacja - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Pojazdy do ETS 2 (/forum-120.html)
+----- Dział: Autobusy / Busy / Osobowe / Inne (/forum-262.html)
+----- Wątek: [ETS2] Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.3 | Aktualizacja (/thread-51319.html)

Strony: 1 2


Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.3 | Aktualizacja - KacperKWC - 29/03/2020 02:48 AM

Mercedes Sprinter 2019

Po wielu godzinach pracy nad tym modem mogę wam go oficjalnie udostępnić. Modyfikacja jest aktualnie w wersji beta i mogą występować błędy, a jeżeli któryś z nich wystąpi proszę o napisanie mi wiadomości w celu naprawienia błędu.

Aktualizacja - BETA 0.3- Zmiany:
☆ Pojazd został podniesiony na tylnej osi 'Standard 4x2' oraz zostało dodane nowe zawieszenie 'Loaded 4x2' z efektem wizualnym jak by pojazd był załadowany
☆ Naprawiono kolizje w górnej części pojazdu oraz kamerę '2'
☆ Dodano wiele opcji malowania części
☆ Dodana została tablica rejestracyjna na pineskę pozwalając ustawić własną tablice rejestracyjną poprzez edycje pliku .dds. W paczce znajduje się od tego specjalny folder.
☆ Naprawiony został wskaźnik prędkości na wyświetlaczu.
☆ W interiorze została dodana tylna ścianka oraz zostało poprawione kilka drobnych rzeczy

Zakazuję jakiejkolwiek edycji tej modyfikacji oraz wrzucanie jej na swój hosting.
Zezwalam na wynoszenie tej modyfikacje na inne strony z zachowaniem oryginalnego linku do modyfikacji oraz podaniu prawidłowych autorów.

Image

Image

Image

Image

Image

Image





Autorzy:
KacperKWC, DamianSVW, Trzpro, Gökhan Demirhan


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.1 - Tytusik86 - 29/03/2020 09:43 AM

Co w nim zrobiliście ?


RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.1 - KacperKWC - 29/03/2020 02:51 PM

(29/03/2020 09:43 AM)Tytusik86 napisał(a):  Co w nim zrobiliście ?

Wszystko, nie ma tej wersji wydanej nigdzie.


RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.1 - MATAMET - 01/04/2020 03:57 PM

Ładny model i w końcu jakiś busik z dobrze wykonanym wnętrzem.
Jedyny błąd jaki znalazłem, z kamery zewnętrznej przy hamowaniu kiedy zapalają się światła stop, gra mocno klatkuje.
EDIT. Z kamery wewnętrznej, nie widać tylnej ściany za siedzienim.

Jakieś plany na dalszy rozwój?


RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.1 - SmUrFM4 - 01/04/2020 04:03 PM

Wkońcu jakiś fajny oganięty busik Smile


RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.1 - KacperKWC - 01/04/2020 04:13 PM

(01/04/2020 03:57 PM)MATAMET napisał(a):  Ładny model i w końcu jakiś busik z dobrze wykonanym wnętrzem.
Jedyny błąd jaki znalazłem, z kamery zewnętrznej przy hamowaniu kiedy zapalają się światła stop, gra mocno klatkuje.
EDIT. Z kamery wewnętrznej, nie widać tylnej ściany za siedzienim.

Jakieś plany na dalszy rozwój?

Jeśli chodzi o klatki dzieje się to z tego powodu iż jest tam multum flar które generują światło stopu, co do interioru to ja nie mam na to wpływu z powodu że, nie jestem jego właścicielem, jeśli właściciel zaktualizuje swoją modyfikację ja będe w stanie wstawić nowy interior.


RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.1 - KacperKWC - 08/04/2020 09:01 PM

Aktualizacja modyfikacji w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..

Aktualizacja - BETA 0.2- Zmiany:
☆ Dodano 5 wariantów zderzaków, klamek i lusterek
☆ Dodano nowe opcje kolorystyczne pojazdu
☆ Pojazd po aktualizacji powinnien mieć lepszą przyczepność na drodze
☆ Zniwelowano problem z drastycznym przyśpieszaniem pojazdu
☆ Naprawiony został model kolizyjny
☆ Dodano większość ikon wyboru części u dilera oraz warsztacie
☆ Naprawiono flary w lusterkach







Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.2 | Aktualizacja - KacperKWC - 19/04/2020 04:44 PM

Aktualizacja modyfikacji w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..

Aktualizacja - BETA 0.3- Zmiany:
☆ Pojazd został podniesiony na tylnej osi 'Standard 4x2' oraz zostało dodane nowe zawieszenie 'Loaded 4x2' z efektem wizualnym jak by pojazd był załadowany
☆ Naprawiono kolizje w górnej części pojazdu oraz kamerę '2'
☆ Dodano wiele opcji malowania części
☆ Dodana została tablica rejestracyjna na pineskę pozwalając ustawić własną tablice rejestracyjną poprzez edycje pliku .dds. W paczce znajduje się od tego specjalny folder.
☆ Naprawiony został wskaźnik prędkości na wyświetlaczu.
☆ W interiorze została dodana tylna ścianka oraz zostało poprawione kilka drobnych rzeczy





Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.3 | Aktualizacja - KacperKWC - 23/04/2020 04:12 PM

Jak ustawić własną tablice rejestracyjną:





RE: Mercedes Sprinter 2019 | BETA 0.3 | Aktualizacja - K00paj - 23/04/2020 04:42 PM

Dobry poradnik, na pewno się przyda