eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotki Adamosa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotki Adamosa (/thread-51336.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Fotki Adamosa - Adriano1151 - 26/04/2020 08:40 PM

No piękny ten dafior


RE: Fotki Adamosa - K00paj - 28/04/2020 12:15 AM

SiemankoBig Grin

Dziś trasa Kraków-Lyon

Dzisiaj nie będzie relacji, ale za to macie troszkę więcej zdjęć. Myślę, że się spodobają Tongue Szerokiej!


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Fotki Adamosa - Tedy - 28/04/2020 06:47 AM

Fotki oceniam zdecydowanie na plus - jest na co popatrzećSmile


RE: Fotki Adamosa - Ziom - 28/04/2020 08:36 AM

Fajne foty na + Wink


RE: Fotki Adamosa - Bozo - 28/04/2020 09:26 AM

Jest dobrze Ok


RE: Fotki Adamosa - BorUwa - 28/04/2020 06:34 PM

fajny daf Smile


RE: Fotki Adamosa - K00paj - 28/04/2020 11:50 PM

Lyon-Szeged


Wrzucam 3 fotki dzisiaj a relacja niebawem Cool


Image

Image

Image



RE: Fotki Adamosa - Karol81 - 29/04/2020 12:34 AM

Fotki wyszły super oby tak dalejSmile


RE: Fotki Adamosa - BorUwa - 29/04/2020 09:53 AM

ciekawe fotki


RE: Fotki Adamosa - K00paj - 30/04/2020 01:21 AM

AhoiBig Grin

Szeged-Bari

Tak jak mówiłem jest i relacja. Załadowałem butelkowaną wodę i po zapięciu plandeki bo ładunek był ładowany bokiem zacząłem się turlać w stronę Włoch. Pogoda nie była najlepsza ale również też nie najgorsza. W tym tygodniu staram się w miarę szybko uwijać by wrócić trochę wcześniej na bazę ale to zobaczymy jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Jak wrócę do domu to przydało by wyczyścić tego dafa w środku. Bez zbędnego pisania zapraszam do oglądania ujęć, może wam podpadną do gustu Tongue .



Załadunek w Szeged wody, jeszcze szybka stacja w zaopatrzenie małej żywności i wio.

Image

Górki pagórki ale Daf radzi sobie jak powinien. Do celu jeszcze sporo kilometrów ale spinamy się i pędzimy Smile

Image

Małe zachmurzenia są ale nie przeszkadza to w jeździe, jedyny minus to, że troszkę zimno Sad

Image

Jakiś kawałek drogi prowadził prze boczne drogi ale reszta drogi to autostrada więc tempomat i można jechać Cool

Image

Już jak widać zrobiło się późno ale trzeba zjechać na obowiązkową pauzę i przy okazji coś zjeśćTongue

Image

Na szczęście problemu z wolną rajką nie było więc ustawiłem się na parkingu i przy okazji spożyłem kolację. Po zjedzeniu i odpoczęciu ruszyłem na rozładunek na firmę nie daleko od stacji.

Image

Image

Zajechałem na firmę, w której miał się odbyć rozładunek i podstawiłem auto pod wskazaną rampę. Po rozładunku ruszę w stronę parkingu i będę czekał na załadunek następnego transportu Rolleyes

Image

Dziękuje za miłe komentarze pod zdjęciami, zachęca mnie to bardzo do następnych relacji <3