eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
KARES - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: KARES (/thread-51351.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: KARES - konradeev - 10/12/2020 01:41 PM

Siemka! Trochę pogrzebałem przy aucie ostatniego czasu, kupiłem na TIRescie poppy, założyłem burdelówki i jeszcze za połowę ceny mi dali radyjko blaupunkta. A na mikołajki nam zrobili prezent i kupili nowe naczepki, bo te co mieliśmy to były w fatalnym stanie Big Grin. Dzisiaj jeszcze dodam jakąś relacje krótką, albo jutro dłuższą.

Image

Image



RE: KARES - konradeev - 11/12/2020 04:34 PM

2020.12.11 Piątek




Siemka! Dzisiaj miałem kurs za Białystok, a dokładniej to do Wasilkowa. Wyjazd miałem o 2 w nocy akurat miałem takie szczęście, że złapała mnie śnieżyca już przed dojazdem na kurnik.... Załadunek był o 4 w nocy i poszło bez problemów organizacyjnych, jedyny problem był taki że mocno wiało i zacinało. Wyjechałem z fermy o 6 rano. Tyle śniegu napadało przez te kilka godzin, że ludzie nie wiedzieli co się dzieje i parę aut w rowie leżało, i kilku zimowych rowerzystów też :E. O 8 stanął sobie w Stojadłach na bp i nawet nie zdążyłem świateł zgasić a już ktoś z aparatem podleciał i fotę zrobił Tongue. Do Karczewa na rozładunek przyjechałem na 9 tak jak był zaplanowany, rozładowałem to była 11 i pojechałem już na weekend do domu. I na koniec życzę wam przyjemnego weekendu Big Grin.

Image

Image

Image

Image

Trochę krótko, ale ostatnio nie mam czasu jakoś i brak weny trochę. Zająłem się ogarnianiem zestawów.


RE: KARES - Tedy - 11/12/2020 08:09 PM

Podobają mi się te fotki mimo, że nie jest ich dużoSmile


RE: KARES - Ziom - 11/12/2020 08:30 PM

Bardzo fajna relacja Smile


RE: KARES - BorUwa - 12/12/2020 11:34 AM

Fajne foty, szkoda, że tak mało 10/10


RE: KARES - Kacpii - 12/12/2020 07:55 PM

Witam! Dziś miałem poranny wyjazd około piątej! To zaczynajmy, musiałem wstać mniej wiecej o czwartej spakowałem kanapki, picie i dwie pary ubrań. Zabrałem również półkę z domu którą założyłem gdy dojechałem na baze i wsiadłem do premiumki. Ogarnąłem wszystko pod siebię i nagle słyszę że ktoś puka do drzwi, ja otwieram i patrzę a tu szef z nowiuśkimi poppy na mikołajki dla mnie. Bardzo się wtedy ucieszyłem gdyż miałem kupywać je sam. Poppy założone, półka także. No to lecimy, trasa na dziś to kierunek Jędrzejów i weekend!
Leciałem na spokojnie bez pośpiechu wyluzowany do tej fermy na załadunek ale musiałem stanąć na najbliższą stację żeby napić się kawy bo nie wziąłem swojej, no i przy okazji kupić też HotDoga. Wstępnę śniadanie zjadłem to lecimy dalej, mam nadzieję że bez postoi. No i bez postojów się obeszło i zajechałem na ferme około siódmej gdzie mam załadunek, podnoszę dach siadam do wózka i ładujemy! Załadowani to lecimy do Super Drobiu w Otwocku. Właśnie leciałem s17 i jakiś spotter trzasnął fote z wiaduktu koło dziewiątej, oczywiście reakcja była.
Dojechałem na rozładunek, rozładowali i wracamy na bazę na weekend!


Fotka na bazie z wewnątrz z półeczką i poppy

Image


Image


Zdjęcie na chwilowym postoju na HotDoga i kawę Tongue

Image


Załadunek na fermie w Jędrzejowie Biggrin2

Image


Zdjęcie od spottera na S17

Image

Miłej soboty pozdrawiam!



RE: KARES - Banan2222 - 12/12/2020 08:31 PM

Siema! Swoją drugą trasę rozpocząłem na serwisie w Poznaniu, gdzie zostawiłem Renatę po ostatniej awari. Na szczęście usterka nie była za wielka, więc serwisanci poradzili sobie z problemem i dzięki temu mogłem wyjechać w trasę. Przy okazji pobytu na serwisie odebrałem z pobliskiego paczkomatu zamówioną firankę oraz tabliczkę. Myślę, że teraz wnętrze przezentuje się ładniej. Starą firankę oraz proporczyki oddałem koledze z innej firmy w ramach prezentu.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Jechałem dość spokojnie ponieważ droga była oblodzona i nie śpieszyło mi się.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Szerokości i miłej soboty życzę!



RE: KARES - Tedy - 12/12/2020 08:40 PM

Niezłe są te fotki ale przydałoby się ich więcejSmile


RE: KARES - Ziom - 12/12/2020 09:00 PM

Kozacka relacyjka oraz doskonałe fotki i ujęcia Smile Ok


RE: KARES - seba0506 :) - 13/12/2020 12:57 PM

Fajnie foty 10/10
Szerokości Wink