eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
KARES - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: KARES (/thread-51351.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: KARES - seba0506 :) - 23/12/2020 08:56 PM

Fajne foteczki 10/10
Wesołych Świąt Wink


RE: KARES - Ventris7 - 23/12/2020 11:27 PM

Wesołych Świąt mordeczki Big Grin


Image



RE: KARES - Wojtek! - 23/12/2020 11:34 PM

Fajno to!!


RE: KARES - Ziom - 24/12/2020 09:21 AM

Lux kadra Cool


RE: KARES - Kacpii - 31/12/2020 05:23 PM

Witajcie!
Kilka dni temu dostałem dafa i w wolnym czasie trochę podziałałem i miałem kilka wyjazdów, w następnej relacji dokładniej powiem co i jak.
Szczęśliwego nowego roku!

Image



RE: KARES - konradeev - 31/12/2020 06:34 PM

Szczęśliwego nowego roku życzy cała firma Kares!


Image



RE: KARES - Banan2222 - 02/01/2021 10:27 PM

Cześć! Po dłużej przerwie wróciłem do swojej Renatki. Miałem urlop związany z kontuzją nogi, świętami i oczywiście sylwestrem. Trochę odpocząłem, ale kiedyś trzeba wrócić do pracy Big Grin Dzień przed wyruszeniem w trasę, poszedłem na bazę i cały dzień spędziłem nad modyfikacjami auta. Jak widać w Renacie wiele się zmieniło. Starałem się, żeby mój zestaw wyróżniał się we flocie Kares i mam nadzieję, że się udało.



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



Następnego dnia wyruszyłem w trasę. Byłem trochę zmęczony, ponieważ wyjazd był z samego rana. Niestety nie miałem wyjścia, więc zrobiłem sobie kawę i wyjechałem z bazy.



Image



Kawa dała mi energii, dzięki temu jechało się bardzo przyjemnie. Trochę mi się śpieszyło, ale mimo tego jechałem w miarę możliwości spokojnie.



Image



Lubię autostrady i jazda nimi sprawiała mi dużo radości, szczególnie po tak długiej przerwie od jazdy.




Image

Image



Nadszedł moment zjazdu na drogi krajowe. Widoki pól oraz lasów z rana, prezentowały się naprawdę ładnie. Jechałem spokojnie żeby móc delektować się krajobrazem.



Image



Do końca trasy jechałem krajówką. Przez całą drogę nie napotkałem przeszkód. Pierwszy kurs po przerwie mogę uznać za udany i przez cały czas towarzyszyły mi pozytywne emocje.



Image


Życzę wszystkim szerokości!



RE: KARES - Kacpii - 03/01/2021 07:33 PM

Witam
Tak jak wspominałem dostałem dafa, sporo się w nim pozmieniało między innymi zewnątrz jak i wewnątrz. Zęwnątrz doszły obrysy, i pomalowałem na czarno obwódkę halogenów w zderzaku i nakleiłem dwie naklejki na drzwi jedna z Transshop a druga z Lobo Moto, małe zmiany a cieszą!
Co do zdjęć gdy go dostałem to niestety nie mam. Miałem kilka tras i dafem się jeździ rewelacyjnie, bardzo się cieszę ze dostałem dafa. Wczoraj odebrałem firanki z firmy Adamos Interior, wyszły bardzo ładnie i są napewno lepsze niż te co miałem bo tamte to szajs, założyłem jeszczę tablicę na ścianę. Musiałem jeszcze zajechać na szybkości do znajomego po rzeczy które mi załatwił czyli dywaniki z Alcantary, narazie go nie założyłem bo byłem bez naczepy po którą musiałem jechać na bazę a nie ukrywam czas trochę gonił. Jakieś 40km przed bazą spotter cyknął fotę jak leciałem, oczywiście reakcja była. Po dojechaniu na bazę zabrałem rzeczy które przywiozłem czyli jedzenie, picie i dwie pary ubrań. Dzisiejszy kierunek to Ostrów Mazowiecka! Mam nadzieję ze cała droga przebiegnie pomyślnie bez żadnych przygód, trzymajcie się ciepło, cześć!

Karczew ---------> Ostrów Mazowiecka



Fotka od spottera w trakcie dojazdu na bazę po naczepę

Image


Poniżej pokazuję wam moje firaneczki

Image


Fotka na wjeździe na A2

Image


Chwilowy postój po hot doga

Image


Zdjęcie od spottera z Wyszkowa

Image


Pauza 15' pod Ostrowią Mazowiecką

Image


Tutaj fotka naklejeczek które nakleiłem na dniach

Image


Ostatnia prosta na fermę gdzie mam załadunek na Zaścianki
Image



RE: KARES - michau96 - 03/01/2021 07:46 PM

fajne foty jak i zestaw Big Grin


RE: KARES - Tedy - 03/01/2021 08:04 PM

Bardzo fajna i różnorodna fotorelacja a te naklejeczki wyglądają świetnieSmile