eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy dlc laguje - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Czy dlc laguje (/thread-51406.html)



Czy dlc laguje - sqlboy q - 10/04/2020 10:10 AM

Dzien dobry czy jak kupie dlc na slabym laptopie na ktorym mam grafike w ets najnizsza to bede mial lagi? Dzieki za pomoc


RE: Czy dlc laguje - Michal_Z_gno - 10/04/2020 10:57 AM

Nie DLC nie wpływają na zmniejszenie wydajności gry.


RE: Czy dlc laguje - sqlboy q - 10/04/2020 03:38 PM

Dzieki wielkie ziomek masz lajka


RE: Czy dlc laguje - MATAMET - 10/04/2020 04:40 PM

Te nowsze DLC są dużo cięższe niż podstawka gry, także nie do końca się zgadzam.


RE: Czy dlc laguje - Mateusz. - 10/04/2020 04:45 PM

Czym więcej modyfikacji, obciążeń gry, tym bardziej obciążenie powstaje, wszystko zależne jest od stopnia, lepszy komputer lepiej sobie z tym poradzi, ale na gorszym można to odczuć, ale to bardziej względem modów, DLC nie powinno obciążać gry.


RE: Czy dlc laguje - Shivy - 10/04/2020 04:59 PM

Nowsze dlc mają inną roślinność, która jest bardziej wymagająca. Wystarczy większy las przy drodze i pokaz slajdów gwarantowany.


RE: Czy dlc laguje - sqlboy q - 11/04/2020 08:10 AM

Ja tylko chcialbym odblokowac inne pantwa rosje itp


RE: Czy dlc laguje - Michal_Z_gno - 11/04/2020 09:53 AM

MATAMET, Shivy tylko, że są cięższe jedynie z pozoru ale w środku są bardziej zoptymalizowane niż stare tereny np. ta roślinność nowsza jest wbrew pozorom mniej obciążająca niż stara (ma więcej lod-ów itp.) i podobnie jest z wszystkimi innymi obiektami Tongue

Dodatkowo na nowszych terenach są już narzucane większe standardy przez samo SCS (twórcy gry nie mogą przekroczyć iluś tam vertexów na sektor itd.) co na starszych terenach niby też było ale nie aż tak oczywiste jak obecnie to robią Czesi.
Tak więc samo studio też dba aby nowsze DLC nie były bardziej wymagające niż podstawka gry a nawet stara się aby były bardziej wydajne dzięki czemu np. jedyna różnica między np. Litwą a np. Polską (czy tam innymi krajami ze starej mapy) jaką odczujemy to ta wizualna.


RE: Czy dlc laguje - sqlboy q - 12/04/2020 06:02 PM

A dlc going east będzie mi lagowac na laptopie na którym mam grafikę w ets2 najniższa jak będzie trzeba podam te właściwości czy jak to tam sie nazywa komputera