eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wojaże Kamila - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Wojaże Kamila (/thread-51449.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wojaże Kamila - Tedy - 17/04/2020 07:18 PM

Bardzo fajna fotorelacja. Krótki zwięzły opis oraz bardzo dobre fotkiSmile


RE: Wojaże Kamila - SzymiPL - 17/04/2020 07:30 PM

Ładnie ładnie Big Grin


RE: Wojaże Kamila - Johny Trucker - 17/04/2020 10:08 PM

Fotki spoko, jednak polecam pobrać jakiś program do obróbki i coś pokadrować itp. Moim zdaniem zasługujesz na mocną 10/10


RE: Wojaże Kamila - Karol81 - 18/04/2020 12:02 PM

Super ujęcia fotek tak trzymacSmile


RE: Wojaże Kamila - Kacprzyk - 18/04/2020 02:56 PM

Zdjęcia wyglądają dość ciekawie, jest zachowana różnorodność kadrów, co zasługuje na duży plus. Czekam na kolejną porcję zdjęć z Twojej strony. Cool


RE: Wojaże Kamila - BorUwa - 18/04/2020 03:31 PM

fajne foteczki Smile


RE: Wojaże Kamila - Ziom - 18/04/2020 05:46 PM

Całość relacji jest Ok


RE: Wojaże Kamila - Limak - 22/04/2020 04:38 PM

Witam. Po pauzie wstałem o 5 30, na 6 byłem pod firmą towar był już gotowy więc wzięli mnie z marszu. Załadunek zajął im około 2 godzin. Wyjeżdżając z firmy zobaczyłem, że na bliźniaku mam wbitą śrubę i to dosyć mocno. Zapytałem magazyniera czy nie ma gdzieś tu w pobliżu jakiegoś warsztatu żeby mogli mi zmienić oponę. Wskazał mi warsztat, który był oddalony od firmy nie całe 5 km. Gdy podjechałem pod wskazany adres, było jeszcze zamknięte , zobaczyłem w internecie, że mają czynne od 9, przez ten czas zrobiłem sobie na szybko jakieś śniadanie i wyczekiwałem pracowników. Lekko przed 9 przyjechał gostek, chyba jakiś kierownik, poleciałem szybko do niego powiedziałem jaka sytuacja i czy da rade jakoś szybko mi to zmienić. Powiedział, że lada chwila powinien być mechanik więc przekażę mu informacje a tymczasem kazał mi wjechać na warsztat. Jakoś po 10 wyjechałem stamtąd i wreszcie mogłem drzeć do kraju. Powrót do Polski odbył się bez żadnych komplikacji, mały ruch cały czas 90 na blacie Big Grin. Na rozładunek w Otrowi Mazowieckiej doleciałem dzisiaj na godzinę 14, nie było żadnej kolejki to odrazu miły Pan magazynier kazał mi się ustawiać w wyznaczone miejsce. Po rozładunku postanowiłem, że nie będę już jechał na bazę tylko wezmę auto pod dom bo do domu miałem z 20 km od Otrowi. Do domu wpadłem na godzinie 16 wypakowałem graty i trochę po sprzątałem autko w środku. Otrzymałem przesyłkę od kuriera z burdel lampeczkami i jeszcze dzisiaj mam zamiar je zamontować. Tymczasem łapcie parę fotek z powrotnej trasy do Polski.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Wojaże Kamila - PiekarniKk - 22/04/2020 04:55 PM

Zdjęcia są takie sobie, ale zestaw jest dosyć ciekawy więc ocenka 8m2yza


RE: Wojaże Kamila - BorUwa - 22/04/2020 05:06 PM

Bardzo przyjemna relacja Smile mało kto jeździ z cysterną