eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wojaże Kamila - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Wojaże Kamila (/thread-51449.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wojaże Kamila - Karol81 - 22/04/2020 05:38 PM

Fotki wyszły wspaniałe tak trzymaćSmile


RE: Wojaże Kamila - Ziom - 22/04/2020 06:25 PM

Foty na 10/10 Wink


RE: Wojaże Kamila - Tedy - 22/04/2020 07:40 PM

Fotorelacja - zarówno opis jak i fotki zdecydowanie na plusSmile


RE: Wojaże Kamila - K00paj - 24/04/2020 12:16 AM

Dużo pięknych ujęć. Oby takich więcej, miło się to ogląda


RE: Wojaże Kamila - Limak - 28/04/2020 04:16 PM

Witam, przez parę dni nic nie dodawałem ponieważ zmieniłem firmę. Gdy wróciłem do domu po trasie w poprzedniej firmie dostałem telefon od znajomego, który posiada własną małą firmę transportową w okolicach mojego miejsca zamieszkania. Po dłuższej rozmowie i rozmyśleniach postanowiłem, że podejmę się nowej pracy. Firma mieści się na obrzeżach Sokołowa Podlaskiego, województwo Mazowieckie. Znajomy posiada 5 aut z czego cztery to chłodnie i jedna firanka. Zaproponował mi pracę na chłodni chwilowo na kraju z czasu jakaś Litwa czy Łotwa. Auto podstawione jest pod zakładami mięsnymi w Sokołowie. Przeważnie jest się co 2,3 dzień w domu. Przed wczoraj poleciałem się załadować na zakłady i dostałem kurs do Wrocławia. Do Wrocławia doleciałem na 21, musiałem chwilę poczekać bo było parę aut przede mną.
Lekko po 24 rozładowali mnie, odjechałem na najbliższy parking i poszedłem spać. Rano wstałem i poleciałem na pusto pod dom, dziś mi się szykuje kolejny kursik tymczasem do Wyszkowa. Łapcie parę fotek z pierwszej trasy w nowej firmie. Big Grin


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Wojaże Kamila - Tedy - 28/04/2020 04:32 PM

Fajna fotorelacja ale staraj wstawiać fotki z różnych ujęć bo jest za dużo do siebie podobnychSmile


RE: Wojaże Kamila - Ziom - 28/04/2020 06:21 PM

Ładne wyglądają foty Ok


RE: Wojaże Kamila - Karol81 - 29/04/2020 12:32 AM

Fotki wyszły super oby tak dalej trzymaćSmile


RE: Wojaże Kamila - Limak - 13/05/2020 11:25 AM

Witam, po kilkunastu dniach w nowej firmie mój szef zaproponował mi nową robotę, mianowicie trasy głównie na Niemcy, Holandię, Anglię i Rosję. Jazda nadal pod zakładami mięsnymi tyle, że na Hakówce. Zmieniło mi się również autko, scania została na kraju a ja otrzymałem Dafika. Wyjazdy tam i z powrotem. Wczoraj o godzinie 18 wyjechałem z bazy i poleciałem załadować się półtuszami do Sokołowa, po 20 wyjechałem załadowany i obrałem kierunek dom, aktualnie znajduje się w domu i za dwie godziny będę startował na Holandię i tam zrzucę połowę autka a z drugą połową będę kierował się na Anglię. Łapcie parę fotek z wczorajszego dnia.



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Wojaże Kamila - BorUwa - 13/05/2020 11:38 AM

bardzo ładny zestaw Big Grin fotki również