eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR (/thread-51468.html)



Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR - zgk1 - 18/04/2020 09:47 PM

Witam wszystkich. Kilka dni temu wróciłem po dłuuugich latach nieobecności w tej grze(pozdrowienia dla wszystkich starych wyjadaczy z oficjalnego, już od dawna zamkniętego forum Wink i wszystko działało normalnie. Gra odpalała się bez problemów. Dziś w końcu kupiłem szybki download od chłopaków z PR i zainstalowałem obydwie mapki, zaznaczyłem je w edycji modów i tyle... Gra się włączyła lecz nie było ładunków. Utworzyłem nowy profil i wywaliło do pulpitu. Do tej pory nie udalo mi się włączyć gry mimo reinstallu...

https://pastebin.com/AQn1ryWm

Wersja gry 1.35. Wersja mapy od PR to 2.42 a od chłopaków z PR 2.4 więc wszystko dobrane pod moją wersję gry. Aktualne logi na czystej grze, dopiero zainstalowanej. Wszystkim kolegom i obrońcom pirackiej wersji gry podziękuje - niestety ale nie mogę znaleźć po latach passów do steam, pozdro Wink


RE: Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR - Tedy - 19/04/2020 09:25 AM

Z logu wynika, że masz pirata więc dlatego masz problem.


RE: Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR - Marmac - 19/04/2020 10:41 AM

Zakup oryginalną wersje gry.


RE: Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR - zgk1 - 19/04/2020 02:30 PM

Tak podejrzewałem. Czyli muszę szukać dalej passów do steama. W ostateczności kupno drugiej wersji... Najgorsze jest to, że tam już było kilka DLC kupionych, ehh. Dzięki Panowie, pozdrówki Wink


RE: Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR - Marmac - 19/04/2020 03:42 PM

Możesz napisać do Steama, jeżeli masz kod np. to wysyłasz im