eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wykonam stronę internetową, forum, system - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Mini Bazar (/forum-390.html)
+--- Wątek: Wykonam stronę internetową, forum, system (/thread-51479.html)



Wykonam stronę internetową, forum, system - eqqiz - 20/04/2020 01:47 PM

Witam, jestem nowy na forum, lecz nie nowy w dziedzinie tworzenia systemów rozliczeń, stron internetowych, stawiania forum, zarządzaniem domenami, hostingami itp. Ogólnie zajmuję się wszystkim od zaplecza, postawię co trzeba, wkupie najtańsze rozwiązania i stworzę co będzie trzeba.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany moimi osiągnięciami, zapraszam do rozmowy prywatnej, przedstawię co trzeba.

Główna technologia w której działam od dawna to język PHP w oparciu o framework Laravel. Oczywiście od strony frontu też zajmuję sie wszystkim. Myślę że nie ma potrzeby wymieniania wszystkiego.

Chętnie nawiążę współpracę z innymi osobami, programistami. Pomogę w wykonywaniu zleceń, nie tylko związane z ETS.

Zapraszam do kontaktu, rozmowy i współpracy!


RE: Wykonam stronę internetową, forum, system - marcin44 - 24/04/2020 09:18 AM

Witam wysłałem co ciebie wiadomość na pw


RE: Wykonam stronę internetową, forum, system - eqqiz - 11/05/2020 10:15 PM

Odświeżam temat i zapraszam na pw Wink


RE: Wykonam stronę internetową, forum, system - TomK - 13/05/2020 09:01 AM

Polecam. Eqqiz wykonywał dla mnie i kolegów system rozliczeń - system nie jest mega rozbudowany, ale spełnia swoje zadanie - automatycznie generuje rozpiski, liczy km zarówno na pusto jak i z ładunkiem, koszty firmy, pracownika, średnie spalania itd. Co ważne Eqqiz zajął się praktycznie wszystkim - od stworzenia systemu po wrzucenie na hosting itd. W trakcie pracy na bieżąco z nami konsultował co i jak i czy dobrze zrozumiał. Po oddaniu systemu do użytku wyszło kilka rzeczy, które trzeba dodać/poprawić i to wszystko było robione praktycznie "od ręki".

Cena: odpowiednia Smile wszystko ustalone na samym początku, bez pojawiających się kosztów po drodze.