eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 05/05/2022 10:22 PM

Droga nad Morze Czarne


Image

Majóweczka już za nami, człowiek się obiadł i opił także czas wrócić za wirtualne koło i trzepać wirtualne kilometry. Tym razem ruszałem z bazy głównej VSki czyli w Śmiglu pod Kościanem a moim miejscem docelowym była bułgarska Warna. Wiozłem ponad 19 ton wieprzowiny do firmy TTK. Trasa była wykonywana głównie późnymi wieczorami i nocami.

Image

Image

Image

Image

Po przejechaniu trasy S3 dojechałem do granicy z Czechami. Miałem przyjemność zwiedzić odswieżone w ostatnim Promodsie Brno oraz okolice i ruszyłem w kierunku Bratysławy. W Słowacji za długo nie podbyłem bo kilkanaście kilometrów za naddunajską stolicą byłem już u Madziarów.

Image

Image

Image

Image

Image

Przez całą drogę panowały bardzo słabe warunki atmosferyczne tj. deszcz i mgła. Czasami były to aż tak intensywne opady, że trzeba było zatrzymać się na poboczu.

Image

Image

Image

Po przejechaniu Węgier musiałem swoje odczekać aby dostać się do Serbii. Kilkadziesiąt kilometrów za przejściem granicznym musiałem odbyć pauzę.

Image

Image

Image

Następnie wjechałem do Bułgarii. Tu czekało mnie jeszcze niecałe 500 km drogi do Warny.

Image

Image
W tym momencie mgła była tak gęsta, że musiałem się zatrzymać ze względów bezpieczeństwa

Image

Image

Image

No i dojechałem na rozładunek późnym wieczorem. Teraz już tylko znaleźć jakiś parking i odpoczywać przed powrotem na bazę.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 05/05/2022 10:49 PM

Coś Pięknego Wink


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - zawiszaczarny - 06/05/2022 05:09 AM

Jak tekst piosenki "... lubię wracać tam gdzie byłem już..." Czyli do tego tematu i wiem że będzie co czytać i co oglądać. Kolejna mega dobrze zrobiona relacja!! Gumowych drzew.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 06/05/2022 07:09 AM

Treściwie i na temat,to mi pasujeSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 06/05/2022 07:40 AM

Kolejna genialna fotorelacja , fantastyczne fotki a urozmaicone ujęcia świetne Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 06/05/2022 07:48 AM

Ciekawa ta fotorelacja, dobre fotki a najbardziej mi się podoba przedostatniaSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 07/05/2022 07:42 PM

Zauroczony w Rumunii


Image

Dziś wracam z kolejną porcją fotek z trasy z bułgarskiej Warny do stołecznej Warszawy gdzie po raz kolejny moja francuska chłodnia wiozła jogurt. Trasa bardzo ciekawa gdyż pierwszy raz od wydania dodatku "Road to the Black Sea" spędziłem sporo czasu w Rumunii i muszę powiedzieć jedno - polecam każdemu tam zajechać! Ciekawe i zróżnicowane drogi oraz widoki nie pozwalają wirtualnemu aparacikowi odetchnąć.

Image

Załadowałem się kilka chwil po południu w bułgarskiej filii Ocean Solution. Z miasta wyjechałem w miarę sprawnie i zacząłem swoją wędrówkę ku Północy.

Image

Image

Image
Uchwycony z wagonika przemysłowego kilkadziesiąt kilometrów za Warną

Image

Późnym popołudniem dotarłem do przejścia granicznego w miejscowości Ruse leżącej nad Dunajem. Kontrola była szczegółowa jednakże bardzo profesjonalna i po jakimś czasie mogłem ruszyć w dalszą drogę po Rumunii.

Image

Image

Image

W tym momencie zacząła się cała przyjemność - jazda po Rumunii dawała wiele frajdy dzięki swojemu zróżnicowaniu w szlakach oraz bogactwu widoków za oknem.

Image

Image

Image

Image

Image

Przed Braszowem czekał mnie bardzo wymagający aczkolwiek piękny szlak naszpikowany zakrętami, premiami górskimi jak i zjazdami. Udało mi tam się zrobić kilka ładnych fotek.

Image

Image

Image

Image

Po minięciu Braszowa dalej jechałem w kierunku Klużu-Napoki mijając rozmaite wsie, pola oraz miasta.

Image

Image

Image

Image

Image

W końcu dojechałem do granicy węgierskiej. Z lekkim żalem opuszczam Rumunię ale obiecuję sobie niedługo tam wrócić bo to bardzo dobrze wykonany kraj w ETSie.

Image

Image

Pstryk! Złapany przez spottera w węgierskim Püspökladány.

Image

Image

Image

Minąłem Debreczyn i ruszyłem na Słowację. Tam za długo nie pobyłem, minąłem Koszyce w deszczu i przygotowywałem się do wjazdu do kraju.

Image

Image

Image
Panie proszą Panów

W Polsce już bez większych problemów. Wgramoliłem się na krajową "9" w kierunku Rzeszowa skąd jechałem dalej na Radom.

Image

Image

Image
Rumuńskie chwalicie a swego nie znacie czyli kolejna fajna fotka z trasy, tym razem na południowym Mazowszu.

Za Radomiem wskoczyłem na ekspresową "7" i w taki sposób popędziłem do Warszawy a dokładniej na Ursynów gdzie czekano już na mnie pod rampą nr. 12.

Image

Zrzuciłem co miałem i lecę odpoczywać. Gdzie poniosą mnie opony teraz?



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - buwek - 07/05/2022 08:02 PM

Fajne fotki i opowieści Big Grin


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 07/05/2022 08:07 PM

Bardzo duża i wspaniały styl fotorelacji , spora kapitalnych ilość fotek i ciekawych urozmaiconych ujęć na najwyższym poziome 10/10 Wykrzyknik - jest na czym oko zawiesić


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Bartass_13pl - 07/05/2022 09:34 PM

Fajnie Fotki i piękny zestaw