eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 14/05/2022 08:28 AM

Iberia Express


Image

Po rozładunku i krótkim spacerku po uliczkach Porto dostałem telefon że jest towar do zabrania do Hiszpanii i jeżeli mam ochotę to mogę jechać na załadunek choćby zaraz. Z wielkim żalem, gdyż za wiele nie zwiedziłem, postanowiłem że opuszczam Portugalię i zmierzam znowu w kierunku Wschodu.

Image

Na rampie zaladunkowej firmy Logistica Atlantica czekało na mnie niecałe 4 tony młodych sadzonek, które miały trafić na gospodarstwo nieopodal hiszpańskiego Albacete. Szybki załadunek i zacząłem się powoli czołgać w kierunku Hiszpanii.

Image

Image

Image

Droga ładna, prosta a pogoda dopisywała. Jechałem na ile Paccar pozwalał ogrzewając się w promieniach iberyjskiego słońca.

Image

Image

Image
Dla takich widoków warto robić zdjęcia


Image

Image

Na wysokości Madrytu musiałem zjechać i odpocząć. Niewiele już mi zostało do miejsca docelowego.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Rzut oka na bok ciągnika. Wielkie podziękowania dla użytkownika @F34TH3R (on nawet nie jest tego świadomy Tongue ) za tutorial na Youtubie z tworzeniem skinów. Dzięki niemu dowiedziałem się jak się wektoryzuje elementy i przerobiłem praktycznie cały ciągnik przez co nie ma aż takiej wielkiej "pikselozy" co było wcześniej widoczne szczególnie na małych elementach jak logo DAF czy DAF Diesel.

Image

No i dojechałem do Albacete - zostało mi już tylko przejechać przez tą hiszpańską miejscowość i mogłem się rozładowywać.

Image

Image

Image



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 14/05/2022 08:48 AM

Kolejna fenomenalna fotorelacja , najwyższa klasa fotek i urozmaiconych ciekawych ujęć a zestaw wyborne się przedstawia 10/10 Brawa


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 14/05/2022 10:25 AM

Aby nie było za dobrze nie wszystkie mi się podobają ale większość zdecydowanie takSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - zawiszaczarny - 14/05/2022 07:27 PM

Przez te Twoje fotki czasami kusi by sobie wrócić na 95!! Super relacja. Szerokości.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 15/05/2022 06:58 AM

Jak zwykle full profesjonalne fotki Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Aras. - 15/05/2022 11:49 AM

Całkiem fajna i przyjemna w oglądaniu relacja.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 17/05/2022 09:00 PM

Hiszpańskie pomarańcze


Image

Po dojechaniu do Albacete i rozładowaniu sadzonek stanąłem sobie pod drzewkiem i poszedłem chrapać. Za długo to nie trwało bo kilka chwil później słyszę dzwonek telefonu a tam głos niczym mitologiczna syrena namawiająca mnie do złego - wraaacaj, na baaaazę - śpiewała anielskim głosem ale ja wiedziałem, że to zło wcielone. Niestety niczym antyczny żeglarz skusiłem się, wsiadłem do Jelonka, odpaliłem motor i ruszyłem pod załadunek. Czekało mnie 2,5 tys. kilometrów dróg lokalnych i autostrad a do lodówki Pedro wraz z Luisem ładowali 20 ton pomarańczy (już niedługo na waszych stołach).

Image

Image

No to łogiń na tłoki, ruszyłem nieco ospale ale ważne że do przodu. Hiszpania jak Hiszpania - gorąc, piękne widoki i masa asfaltu. Wyjazd z tego kraju nie należał do żadnego wyzwania i mogłem się przygotować na przeprawę przez francuską ziemię.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Siusiu, paciorek i spać. Czekało mnie jeszcze wiele do przejechania.

Image

Image

No i dojechał - bienvenue en France. Perpignan, Narbona, Montpellier a na wysokości Marsylii w lewo na Lyon, Miluzę aż do granicy z RFN. Pogoda dalej dopisywała, gdyby nie brameczki to jechało by się bardzo komfortowo.

Image

Image

Image

Francja, Francja i po Francji. W Niemczech też nie natrzaskałem za dużo fotek bo, jak to mówią, nie było humoru. Kilometr za kilometrem byłem coraz bliżej celu.

Image

Image

Dojechałem do Polski bez większych problemów. Zostało mi jeszcze tylko dojechać do Poznania i odbić na ekspresową piątkę na Kościan i do bazy w Śmiglu (może w następnych Promodsach fajnie odwzorowują te tereny skoro biorą się za stolicę Wielkopolski).

Image

Image

Image

Pach, pach i rozładowany. Co tu wiele mówić - wracam do Hiszpanii Big Grin



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 17/05/2022 09:09 PM

Pach pach i kolejna zajebista relacyjka Wink


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 18/05/2022 07:40 AM

Elegancka i miła oku ta fotorelacjaSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 18/05/2022 07:41 AM

Nie mam słów kolejna zajebista fotorelacja , a urozmaicone ujęcia extra wyszły 10/10 Cool