eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 22/05/2022 10:12 AM

Rewelacyjna fotorelacja na niebotycznym poziomieBrawaBrawaBrawa10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 22/05/2022 10:30 AM

Bardzo duża i rewelacyjna fotorelacja , fantastyczne fotki + urozmaicone ujęcia na niesamowitym najwyższym poziome 10/10 Brawa


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 06/06/2022 04:20 PM

Duńska gościnność

Jakąś chwilę nie jeździłem bo utknąłem na dobre w duńskim Aalborgu gdzie Jelonek stał sobie spokojnie na warsztacie pod "dłutem" mistrza Andreasa. Dorobiłem się nowej zasłony przeciwsłonecznej, z Holandii przyjechały lampy Skylights oraz na dole usunięto zaślepkę i pojawiły się zółte lampki - jedne jako światła długie a drugie jako krótkie. Mimo, że w kraju nieudolnych złodziei było mi całkiem miło to musiałem ruszyć w drogę. Wstałem skoro świt, zestaw już był podpięty i załadowany młodymi sadzonkami. Kierunek Uelzen w północnych Niemczech.

Image

Z miasta wyjechałem względnie szybko, pach pach i byłem na autostradcce. Musiałem przejechać prawie całą Danię z Północy na Południe ale to nie był jakiś straszny dystans szczególnie, że droga prosta jak drut - tempomat 80, jedno oko przymknięte i rura.

Image

Image

Image

No i po kliku godzinach dojechałem do Niemiec, byłem w jakieś połowie trasy a pogoda jak widać była całkiem fajna. Przy okazji możecie zobaczyć ile barachła nazbierałem w Danii - proporczyki, flagi i chorągiewki. Niezły stragan się tu zrobił.

Image

Image

Image

Tu już na wysokości Hamburga, ładne portowe miasto i w sumie to tyle.

Image

Image

Wszystko dobre co się szybko kończy - ausfahrt do Soltau i dalej do Uelzen już landóweczką.

Image

Image

Image
Złapany przez grzybiarz... znaczy się spottera Big Grin

Image

Image

Ostatnie metry na szuterku i zajechałem na rozładunek. Jak wszystko pójdzie sprawnie to jeszcze dziś stąd wyjadę w kierunku bazy załadowany świeżymi kwiatkami.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Anaheim - 06/06/2022 04:22 PM

(06/06/2022 04:20 PM)mazurski_separatysta napisał(a):  
Duńska gościnność

Tobie też powiedzieli, że masz sp*erdalac do swojego kraju? XD


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 06/06/2022 04:27 PM

Bardzo dobre, fajne i ciekawe fotkiSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Bozo - 06/06/2022 04:33 PM

Opis klasowy, foty prima sort = 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 06/06/2022 04:49 PM

Kapitalne i bardzo ciekawe fotki a urozmaicone ujęcia kozak Smile Jak zawsze klasa


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 06/06/2022 06:37 PM

Zacne Foteczki Milordzie Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 08/07/2022 10:04 PM

Flower power

Image

Znów mnie trochę nie było - lato zdecydowanie nie należy do pór roku przychylnym graniu w gry bo jak człowiek tylko uwolni się z kajdan pracy to od razu leci spędzać czas na wolnym powietrzu. Nie mniej jednak udało mi się znaleźć chwilę by dostarczyć wam nową fotorelację na którą serdecznie zapraszam.

Image

Dokonawszy kilka zmian na ciągniku oraz naczepie załadowałem się dwiema tonami ciętych kwiatów w firmie AgroNord w niemieckim Uelzen. Czekała mnie przeprawa o długości 642 kilometrów do norweskiego portu Kristiansand. W drogę wyruszyłem późnym wieczorem i zacząłem kierować się na Północ.

Image

Image

Image

Za Soltau zjechałem z landówki i wgramoliłem się swoim dzielnym Jelonkiem na autobahn nr. 7 i podążałem w kierunku Hamburga. Po wyjeździe z tego zapracowanego miasta zaczęło już świtać i dalsze kilometry pokonywałem już w błysku słońca.

Image

Image

Image

Po minięciu po swojej prawej stronie Kilonii zbliżałem sie do Flensburga a co za tym idzie do granicy z Danią, którą w ostatnim czasie często przekraczam. Dalsza droga była mi już dobrze znana i kierowałem się na Aarhus.

Image

Image

Image
Leśna zwierzyna u wodopoju

Image

Image

Image

W szoferce znowu się trochę pozmieniało - nowe firaneczki z duńskiego pluszu jak również trochę przystrojona nim kierownica. Lubię nowości w budzie bo zawsze jest jakiś element świeżości a że wygląda jak cygański stragan to już inna historia...

Image

Image

Image
Rzepaciara

Po południu dojeżdzam do Hirtshars i ładuję się na prom - teraz już zostało mi dopłynąć do Norwegii a stamtąd już "z górki".

Image

Image

Image

No i dojechałem, teraz tylko cofka pod rampę i niech chłopaki rozpakowywują ksiatki bo czeka mnie już trasa powrotna do Polski z norweską rybką na pokładzie.

Image



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 09/07/2022 07:50 AM

Kolejna wyborna fotorelacja , wspaniałe fotki oraz urozmaicone ujęcia na najwyższym poziome 10/10