eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 14/07/2022 07:26 PM

W dzisiejszej fotorelacji sporo zmian na ciągniku, w szoferce a przede wszystkim na chłodni.
Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania!

Cytat:
Załadunek: Lomania Polsko Francuska, Szczodrowo
Rozładunek: Carrefour, Orlean (FR)
Towar: Pieczarki

Po epizodzie jako kierowca krajowy z lawetą a potem burtówką wszystko wróciło do normy. Po dokładnym serwisie wróciła do mnie moja chłodnia Chereau, która poza kompleksowym przeglądem i obowiązkowymi naprawami uzyskała nowe malowanie - teraz już na Beneluxie ciężej mnie będzie odróżnić od rasowego Holendra (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Ponadto ulepszyłem malowanie ciągnika - główną zmianą, która jest nieuchwytna na pierwszy rzut oka to poprawienie jakości a poza tym doszło kilka nowych elementów a inne przeszły mniej lub bardziej skromny lifting.

Image

Image


Sporo zmian również w szoferce, przyszła do mnie w końcu wymarzona paczka z Holandii z różnej maści szpargałami jak kwiatki w stylu holenderskim, lampy w duńskim pluszu no i spersonalizowany segregator dzięki, któremu może w końcu zacznę więcej jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A o Klenczona który dzielnie pokonywał ze mną europejskie szlaki proszę się nie martwić, zagościł na stałe w szoferce (TV już wyrzuciłem jakby co).

Image

Image


Tak przygotowanym zestawem mogłem ruszyć w trasę do Orleanu znajdującego się w środkowej Francji. Odpaliłem Jelcza i opuściłem bazę aczkolwiek daleko nie zajechałem bo na załadunek wybrałem się do oddalonego o niecałe 20 km Szczodrowa gdzie znajduje się przetwórnia Lomania. Wieś opuściłem późnym popołudniem i drogą ekspresową S5 ruszyłem w kierunku Poznania.

Image


Na węźle Poznań Zachód odbiłem na Świecko i ruszłem w kierunku granicy z Niemcami. Droga była przyjemna i względnie pusta. Dzięki systemowi E-Toll nie musiałem co chwila się zatrzymywać na bramkach tylko ciąłem dalej Autostradą Wolności. Na przejście graniczne zajechałem wieczorem i czekała mnie przeprawa przez Niemcy.

Image


Drogi naszych zachodnich sąsiadów pokonałem równie szybko i bezboleśnie co te po naszej stronie Odry. Nocne trasy mają to do siebie, że są szybkie jednakże nie ma z nich zbytnio zdjęć.

Image

Image


Dzień powolutku zaczął się budzić do życia a ja zacząłem rozpaczliwie szukać miejsca do odpoczynku. W oddali po prawej stronie widać słynny śmigłowiec który zwiastuje Kamener Kreuz. Popędziłem dalej prosto A2, włączyłem się w A3 a potem w A1 i rura na Aachen. Odpoczynek dopiero znalazłem na przejściu granicznym z Belgią.

Image

Image


Po dłuższej chwili złapania oddechu uruchomiłem silnik Paccara i ruszyłem w dalszą wędrówkę belgijskimi autostradami. Belgia na szczęście jest na tyle mała, że nie zdążyłem się obejrzeć a już dotarłem do Francji.

Image

Image


Francja podobnie jak Niemcy pokonywana była przeze mnie po zmierzchu więc nie było okazji robić fotek stąd też popędziłem ile sił w kołach do Orleanu. Duży périphérique Paryża był wyjątkowo spokojny tego wieczora. Po północy dojechałem do miasta docelowego, zaparkowałem grzecznie z boczku i czekam do rana aż panowie mnie rozładują.

Image

Image


Dziś trochę skromniej jeżeli chodzi o fotorelację ale w weekend mam nadzieję trochę odrobić straty dnia dzisiejszego.
Tymczasem!



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 14/07/2022 07:38 PM

Fotorelacja na najwyższym poziome , świetne fotki oraz ciekawe ujęcia pstryknięte SmileWykrzyknik


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 14/07/2022 08:17 PM

Zestaw prezentuje się wyśmienicie a sama fotorelacja jest kapitalnaBig Grin


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - zawiszaczarny - 15/07/2022 10:01 PM

Jak się to czyta i ogląda to...jak bym tam obok siedział!! SzacuneczekWykrzyknik!


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Bozo - 16/07/2022 02:44 PM

Ciekawy opis trasy oraz bardzo wysoki poziom kadrów, no i rzecz jasna piękny zestaw = 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 16/07/2022 10:42 PM

W dzisiejszej fotorelacji udaję się do Holandii aby w końcu załadować swoją naczepę zgodnie z przeznaczeniem.
Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania!

Cytat:
Załadunek: Gospodarstwo rolne w Chanteau pod Orleanem (FR)
Rozładunek: Gospodarstwo rolne w Blankeweer pod Groningen (NL)
Towar: Młode sadzonki

Po dowiezieniu pieczarek do francuskiego Orleanu czekała mnie podróż powrotna do kraju przez Holandię. Po zrobieniu obowiązkowej pauzy na jednym z podmiejskich parkingów ruszyłem w kierunku niedaleko położonej wsi Chanteau gdzie czekał na mnie transport młodych sadzonek do kraju tulipanów.

Image

Po załatwieniu wszelkich formalności zostałem załadowany - wypiłem jeszcze kawę z gospodarzem łamiąc przy tym niejednokrotnie język swoim kulawym francuskim i odpaliłem swojego 410-konnego Paccara i ruszyłem w kierunku autostrady [A10].

Image


Droga przez Francję przebiegła bez większych wrażeń, ciągnąłem się aż do Paryża [A10] a potem wpakowałem się na périphérique intérieur i na węźle Bagnolet wskoczyłem na [A3] a potem [A1] w kierunku Lille i granicy z Belgią.

Image

Image

Image

Image

Image


Późno w nocy udało mi się dojechać do Belgii gdzie zaraz za przejściem granicznym zjechałem na stację benzynową zatankować Jelcza oraz stanąć na parkingu. Udało się znaleźć wolne miejsce i mogłem uderzyć w kimę.

Image


Następnego ranka ruszyłem w dalszą drogę po Belgii - jechałem trasą [E17] w kierunku Antwerpii po szlaku mijając Gandawę. Następnie wgramoliłem się na Antwerpen Ring [R1] a za węzłem Noord włączyłem się w [E19] i w taki sposób dojechałem do Holandii.

Image

Image

Image


Na wysokości Bredy, czyli de facto zaraz po wjeździe do kraju tulipanów zjechałem na [A58] a następnie za węzłem St. Annabosch popędziłem [A27] w kierunku Utrechtu. Droga mijała przyjemnie, tempomat 80 i ogień na tłoki. Kilometry mijały szybko a ja tylko widziałem znaki na zjady do kolejnych miast. W końcu moim oczom okazał się znak powitalny [Groningen] i wiedziałem, że jestem już bardzo blisko miejsca docelowego.

Image

Image


Rozładowałem się, załatwiłem papierkową robotę ale nie będę się rozkładał gdyż od razu panowie ładują mnie ciętymi kwiatami i ruszam z tym towarem do kraju. Jednakże to już w następnej fotorelacji.

Image

Image
Za oprawę muzyczną tej trasy odpowiedzialny był zespół Pantera ( ͡~ ͜ʖ ͡°)



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - PiotrNMR - 17/07/2022 12:18 AM

Kuffaaaa faaa, ale dałeś do pieca tą relacją!


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 17/07/2022 08:33 AM

Kapitalna fotorelacja to mało powiedziane - prawdziwa bomba10/10Gratki


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 17/07/2022 08:33 AM

Kolejna epicka fotorelacja , ciekawe urozmaicone ujęcia a zestaw wygląda po prostu wyborne 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Heywood - 18/07/2022 04:44 PM

Łoooo, ale teraz ten zestaw świetnie wygląda!