eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 26/07/2022 10:46 AM

Bogata i urozmaicona fotorelacja, którą obejrzałem z przyjemnością10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 26/07/2022 11:11 AM

Genialna i urozmaicona w ciekawe ujęcia fotorelacja to , której zagląda się wielką przyjemnością 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 27/07/2022 07:55 AM

Dziś coś dla odmiany - relacja z trasy w formie filmiku. Zapraszam do oglądania!

Cytat:
Załadunek: Gospodarstwo rolne w regionie Brukselskim (BE)
Rozładunek: Leclerc, Olsztyn
Towar: Cięte kwiaty






RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 27/07/2022 08:46 AM

Bardzo fajny, ciekawy i treściwy filmikSmile Brawa za innowacyjne przedstawienie relacjiSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 27/07/2022 08:48 AM

Całkiem dobry pomysł z filmikiem , fajne się go oglądało oraz ładnie przedstawienie fotorelacji Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - michalz - 28/07/2022 07:21 PM

Super połączenie filmu ze zdjęciami Wink


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 28/07/2022 10:58 PM

Coś Pięknego Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 03/08/2022 05:26 PM

Do Kordoby i z powrotem

Cytat:
Załadunek: Lomania Polsko Francuska, Szczodrowo
Rozładunek: Plateforme LIDL, Nîmes (F)
Towar: Pieczarki

Na przełomie lipca i sierpnia ruszyłem w kolejną trasę na Zachód, tym razem miałem dostarczyć pieczarki ze Szczodrowa do Nimes. Południowa Francja to nowy kierunek dla naszej firmy więc jak tylko się dowiedziałem o możliwości wyjazdu w te strony odpaliłem swojego 410konnego Paccara, podpiąłem naczepę i ruszyłem na załadunek do oddalonej o niecałe 20km wioski pod Kościanem. Trasa prowadziła przez Niemcy z taką różnicą, że na Berliner-Ringu zamiast klasycznie na [A2] podążałem dalej [A9] w kierunku Lipska a potem Frankfurt. Trasa była spokojna, widać że to sezon wakacyjny i nawet blisko dużych miast nie było nadmiernego tłoku. To dopiero się zmieniło po francuskiej stronie gdzie ruch był z każdym kilometrem coraz bardziej gęsty co jest spowodowane licznymi wyjazdami na wakcje nad Lazurowe Wybrzeże. Nie mniej jednak udało mi się dojechać późnym wieczorem do Nimes gdzie w hurtowni spożywczej rozładowałem towar.

Image
Wyjazd ze Szczodrowa

Image
Autostrada [A9], okolice Lipska

Image
Autostrada [A5]

Image
Przejście graniczne Ottmarsheim

Image
Autostrada [A7], okolice Lyonu

Image
Autostrada [A7]

Image
Entrepot Lidl (Plateforme Lidl Nîmes)



Cytat:
Załadunek: Euro Coop Express, Nîmes (F)
Rozładunek: XPO Logistics, Kordoba (E)
Towar: Cebula

Następna na rozpisce była hiszpańska Kordoba do której miałem zawieść cebulę. Zaraz po rozładunku pieczarek podjechałem pod firmę i czekałem do rana. Kiedy pojawili się pierwsi magazynierzy zostałem wpuszczony, podjechałem pod rampę i w krótkim czasie zostałem obsłużony. Kontynuowałem swoja trasę wzdłuż Morza Śródziemnego mijając Montpellier, Narbonę oraz Perpignan. Nie obejrzałem się a dojechałem do Hiszpanii. Tam droga, mimo dużego wakacyjnego ruchu, to istna bajka. Pędziłem ile fabryka dała i dojechałem bezpiecznie na rozładunek.

Image
Autostrada [E-15], okolice "Dżangłery"

Image
Autostrada [E-15], okolice Barcelony

Image

Image

Image
Kordoba, rozładunek


Cytat:
Załadunek: Planta de Deoleo, Kordoba (E)
Rozładunek: TESCO, Wrocław
Towar: Oliwki

Po dojechaniu do Kordoby i wykręceniu tam pauzy załadowałem się oliwkami i powoli zacząłem się kierować na Wschód w kierunku kraju. Droga była na swój sposób spokojna i udało mi się wrócić do Polski bez większych komplikacji.

Image

Image

Image
Dwie strzały, nawet kolory się zgadzają

Image

Image
Z autobahny na autostradkę i rura na rozładunek, zostało już niewiele

Image

Pętla zaliczona, teraz mi zostało tylko wrócić do Śmigla z jakimiś duperelkami ale to już w następnej fotorelacji!



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 03/08/2022 05:52 PM

Tradycyjne fantastyczna fotorelacja najwyższych lotów , bardzo świetne same fotki oraz urozmaicone ujęcia są rewelacyjne - aż chce się tu zaglądać Wykrzyknik 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 03/08/2022 07:31 PM

Po prostu kolejna kapitalna fotorelacjaSmile