eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 17/09/2023 11:41 PM

Fajnie się ogląda Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 18/09/2023 07:35 AM

Krótki ale bardzo fajny filmikSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 18/09/2023 07:40 AM

Przyjemne się oglądało filmik z trasy Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 24/10/2023 08:49 PM

Bałkańskie wojaże czyli Jelonkiem w nieznane!

Image
Oszałamiająca i dzika Słowenia


Wraz z nadejściem nowego dodatku mapowego do naszego ulubionego symulatora ruszyłem na południe Europy celem zwiedzania pięknych miejscówek jak również transportu różnej maści dóbr.

Image
Węzły w deszczowej aurze robią robotę!

Image
Wschodnia Chorwacja, niczym nie ustępuje zachodniej części kraju


Co można powiedzieć o tym DLC? Jest świetne, bardzo dobrze zaplanowane w każdym detalu. To co odróżnia je od poprzednich rozszerzeń to na pewno bardzo dobry balans pomiędzy drogami szybkiego ruchu, krajówkami jak również miastami. Przy tych ostatnich zatrzymam się na chwilkę. Nareszcie dostaliśmy produkt, gdzie aglomeracje nie są dwoma skrzyżowaniami naszpikowanymi firmami i "CPN-ami" tylko ciekawie zaprojektowanymi siatkami dróg oraz lokalnych ekspresówek.

Image
Piękno autostrad!

Image
Serbskie tunele


Nie mogę doczekać się kolejnych rozszerzeń - tu z dużą uwagą czekam na jakieś pierwsze przecieki przebudowy Beneluksu tak aby dopełnić "nowy" wizerunek Europy Zachodniej. Bałkany jeszcze będę katował, choćby dla pięknych widoków i satysfakcji z eksploracji!

Image
Granica chorwacko-serbska

Image
Nawet autostrady gwarantują świetną atmosferę



Także jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to z całego serca mogę polecić ten zakup - cena nie powala a zawartość jest oszałamiająca!



RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Bozo - 24/10/2023 09:09 PM

Świetne ujęcia! 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 24/10/2023 09:13 PM

Bardzo dobre i fajne fotki z tych bałkańskich wojażySmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - superpiotr4 - 24/10/2023 09:43 PM

Ujęcia naprawdę zacne! Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 25/10/2023 07:49 AM

Bardzo świetne te fotki wykonane ,zacne też urozmaicone ujęcia na 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - intsup - 25/10/2023 01:03 PM

Nooo fajnie to wygląda, zwłaszcza ta fotka w ciemnościach z lampami. Obrabiasz czymś fotki czy tylko czysty screen?


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 30/10/2023 10:20 PM

Nowa naczepa odblokowana, wygląda całkiem przyzwoicie!
Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania!

Cytat:Załadunek: Villco, Nowy Sad (RS)
Rozładunek: Stokes, Tuzla (BQ)
Towar (masa): Marchewki (17 ton)

Image

Październik już powoli dobiega końca ale Jelonek nawet nie myśli aby się zatrzymywać. Dzięki uprzejmości tureckiego producenta naczep marki Tirsan dostałem możliwość przetestowania jednego z ich sztandarowych produktów. Nie byłbym sobą gdybym delikatnie nie przerobił go pod siebie. Do siodła została podczepiona granatowa burtówka z holenderskimi felgami całokształtem wzorowana na jednym z zestawów Jana Swijnenburga.

Image

Dzisiejsza trasa nie była wymagająca, raptem 264 kilometrów prowadzących autostradami oraz szosami lokalnymi z serbskiego Nowego Sadu do bośniackiej Tuzli. Wczesnym porankiem w punkcie załadunkowym firmy „Villco” magazynierzy obdarzyli mnie darem pod postacią 17 ton marchwi. Ruszyłem, nieco ospale, w kierunku Belgradu patrząc przez szybę jak wstaje nowy dzień.

Image

Trasa prowadziła przez swojsko wyglądające drogi, wsie oraz miasta. Odprawa celna nie trwała zbyt długo więc całkiem sprawnie mogłem udać się w dalszą drogę. Stan jezdni nie zmienił się znacząco a ja, zatankowawszy Jelcza, prułem dalej przed siebie.

Image

W godzinach popołudniowych byłem już na miejscu, wykręciłem na rozładunek firmy „Stokes” i uporałem się z całą papierkową robotą.

Image

Co mogę powiedzieć o nowych naczepach ze stajni SCS? Fajnie wykonane, cieszy fakt że można pośmigać z naczepą z burtami aczkolwiek liczę, że w przeciągu następnych tygodni modderzy „dotegują” więcej możliwości modyfikacji jak również pojawią się pierwsze template’y aby móc stworzyć spersonifikowane oklejenia. Nie miałbym też nic przeciwko większej ilości slotów na lampki, które bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Image

Co do samych Bałkan dalej podtrzymuję się przy zdaniu, że jest to jeden z najlepszych, jak nie najlepsze rozszerzenie mapowe czeskiej produkcji. Świetne wyważenie balansu pomiędzy autobahnami, krajówkami jak i drogami miejskimi jest godne pochwały!