eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Bozo - 06/03/2022 10:34 PM

Reshade daje radę Ok. Tak samo DAF-ik = 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 07/03/2022 08:46 AM

Kolejna już bardzo dobra i fajna fotorelacja10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 07/03/2022 09:07 AM

Kolejna kapitalna fotorelacja , sporo zacnych urozmaiconych fotek i ujęć 10/10


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 07/03/2022 09:15 PM

Piękne Foteczki Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 07/03/2022 10:09 PM

Dajesz czadu,eleganckie foty i relacja Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - myszaty - 07/03/2022 10:51 PM

Fotki super Smile 10/10 ciekawe ujęcia, jest co pooglądać


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - zawiszaczarny - 09/03/2022 09:18 PM

Fajnie się czyta i oko jest na czym zawiesić. Szerokości i gumowych...no i może do zobaczenia gdzieś na trasie Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 12/03/2022 08:56 AM

Powroty #1


Image

Na początku tego tygodnia zrobiłem trasę powrotną do kraju z podparyskiego Lisette Logistics do siedziby firmy Emoyeni w Pile. W mojej chłodni Chereau znajodowało się 5 ton szczepionek medycznych, które w tych trudnych dla nas i naszych sąsiadów chwilach na pewno się przydzadzą.

Image

Uwielbiam jeździć po Francji - Vive la France to było pierwsze DLC jakie kupiłem oraz sam miałem przyjemność kilka lat mieszkać w tym bardzo ciekawym dla oka kraju. Po wylocie z "peryferika" kierowałem się na Brukselę. Dzięki ostatniej aktualizacji Promods ta droga jest urozmaicona o m.in. Valenciennes a trasa A2 jest jak żywcem wyjęta z rzeczywistości.

Image

Image

Słońce już powoli wschodziło oznajmiając, że czeka mnie nowy dzień pełen pracy. Ciągle byłem we Francji nie mniej jednak konsekwentnie zbiliżałem się do granicy belgijskiej.

Image

Image

No i dojechałem do Belgii - słynny Aire d'Hensies Saint-Aybertire. Belgia to kolejny kraj, który ma specjalne miejsce w moim sercu gdyż tu kiedyś się uczyłem. Ta od SCSu jest dosyć biedna i smutna jednakże mam cichą nadzieję, że po rewitalizacji Austrii mapmakerzy zabiorą się za Benelux.

Image

Nie ma to jak dobre belgijskie gofry, frytki oraz ... ropa! Zatankowałem się na wysokości Mons i nieco już zmęczony zajechałem na pauzę.

Image

Image

Dalszą trasę w Belgii pokonywałem już w ciemnościach - nic strasznego zważywszy na fakt, że ich autostrady są ciągle oświetlone. Widok lotniska w Liege nasunęło mi jedną myśl, zaraz będę w Niemczech.

Image

Image

Z Niemiec żadnych zdjęć nie zrobiłem bo było ciemno więc nie było zbytnio na co patrzeć. Za Berlinem kierowałem się na Szczecin i tam też sobie odpocząłem.

Image

Image

Wieczorem zajechałem do Polski, po szybkim przelocie A6 i S10 nadszedł czas na gramolenie się mniejszymi drogami.

Image

Image

Było już późno a ja zajechałem do bazy firmowej nieopodal Piły. Nie było komu mnie rozładować więc do rana czekałem na parkingu firmowym razem z innymi kierowcami.

Image

Image
Czasami warto się wyróżniać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Po rozładowaniu czas na chwilę "relaksu" (czytaj prawdziwej pracy w prawdziwym życiu) ale już zabieram się za następną trasę, którą mam nadzieję niedługo przedstawię na forum.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 12/03/2022 09:04 AM

Piękności same Wink


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 12/03/2022 10:30 AM

Bardzo dobre i fajne fotkiSmile