eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Separatystyczne foty pewnego Mazura - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Separatystyczne foty pewnego Mazura (/thread-51495.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - zawiszaczarny - 11/04/2022 09:27 PM

Foto + opis = rewelacja.szerokości!!


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 11/04/2022 09:40 PM

Zajebista fotorelacja,trzymasz się zestawu widzę sztywno,to się chwali Wink


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 12/04/2022 07:46 AM

Aleś zajebista fotorelacja , duża ilość fantastycznych urozmaiconych ujęć 10/10 - jest co oglądać Cool


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 12/04/2022 07:47 AM

Bardzo dobra, fajna i ciekawa fotorelacjaSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 13/04/2022 09:43 PM

Cukiereczek


Image

Było słoneczne popołudnie w Alzacji – zatłoczony Strasbourg i moja maszyna. Stałem już na załadunku firmy Posped Alsace i na rampie byłem załadowywany 19 tonami cukru, które miały trafić do fabryki napojów gazowanych Kolico w hiszpańskiej Murcji. To oznacza, że czekało mnie ok. 1700 km trasy do pokonania. Dobrze zjadłem, wypiłem kawę i mogłem zaczynać trasę.

Image

Opuszczenie stolicy Alzacji nie odbyło się bez problemów – sam wyjazd z miasta trwał o wiele dłużej niż sobie zakładałem a to wszystko z powodu potężnej kraksy, która miała miejsce na obwodnicy. Nie mniej jednak potem udało już mi się ruszyć i pędziłem A35 w kierunku Miluzy, gdzie przeskoczyłem na A36. Na wysokości Dijon zjechałem na Lyon i już dalej grzałem w kierunku Morza Sródziemnego.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Przejeżdżałem przez Lyon, piękne miasto położone nad Rodanem. Widziałem wiele ciekawych budowli jak wjazd do tunelu Fourvière czy Musée des Confluences.

Image

Image

Image

Dalej już było coraz łatwiej i coraz piękniej. Jechałem autostradą wzdłuż linii brzegowej Morza Śródziemnego – aż trudno pomyśleć, że nie tak dawno zachwycałem się niemieckim Bałtykiem.

Image

Image

Za Perpignan zacząłem się zbliżać do granicy hiszpańskiej i voila – Viva Espana! Pauza na La Jonquerze a potem nocny przejazd przez obowdnicę Barcelony. Z każdym kilometrem zbliżałem się coraz bardziej do miejsca docelowego a klimat przestawał być europejski a zaczynał się robić afrykański – nie dziwota, że w Hiszpanii często kręcono westerny!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Nad ranem już nieco zaspany dojechałem do Murcji, kilka skrzyżowań oraz rond i byłem już na rozładunku.

Image

Image

Image

A na koniec – dziękuję każdemu kto dodaje komentarze oraz plusuje moje wpisy, to wiele dla mnie znaczy i czasami to tylko dzięki wam pokonuje wirtualne kilometry aby mieć materiał na relację.


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Daras94 - 13/04/2022 09:44 PM

Kozacka Fotorelacja Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Matekones - 13/04/2022 11:16 PM

Bardzo fajnie sie oglada Smile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Ziom - 14/04/2022 07:31 AM

Duża i mega sztosik fotorelacja + urozmaicone ujęcia Smile Brawa


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Niktoś - 14/04/2022 07:54 AM

No kozak kozak,jak zwykleSmile


RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - Tedy - 14/04/2022 08:16 AM

Duża, świetna i ciekawa fotorelacja10/10