eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Tabela z statystykami. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Tabela z statystykami. (/thread-51552.html)



Tabela z statystykami. - Deczor - 02/05/2020 04:02 PM

Witajcie, takie coś sobie stworzyłem, tabela zawiera różne statystyki jak średnie spalanie, prędkość, różne koszty, sumuje dane, wylicza średnie itp.

Może macie jakieś pomysły co by mogła jeszcze ewentualnie zawierać. Dopiero się uczę więc proszę o wyrozumiałość. Wszystkie sugestie mile widziane.

Image[/url]



RE: Tabela z statystykami. - Michal_Z_gno - 02/05/2020 10:27 PM

Jak dla mnie wszystko jest i jedyne co to można by poszczególne kolumny dać w różnych kolorach aby było bardziej czytelnie.


RE: Tabela z statystykami. - PLAYER - 03/05/2020 11:22 AM

Według mnie ładne. Jeśli jesteś uczniem lub studentem to chyba możesz mieć weksela i inne programy za free na stronce mikrosoftu Big Grin.


RE: Tabela z statystykami. - Deczor - 03/05/2020 07:51 PM

Michale bardziej myślałem zmienić kolor co drugi wiersz, powodem jest to że czym więcej tras dopisujemy to oddalamy się od pierwszej kolumny z opisem i może być tak że przez pomyłkę wpiszemy wartości w nieodpowiednie komórki.

Dzięki PLAYER, jestem już "trochę" starszy, 42 lata, ale na naukę i gry nigdy nie jest za późno. Biggrin2

Oczywiście jak ktoś ma ochotę też prowadzić takie statystyki to niech pisze PW i podam linka do tabelki.


RE: Tabela z statystykami. - Bartek220PL - 20/05/2021 07:12 AM

To ja bym prosił tabelkę wraz z instrukcją używania Wink