eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200) (/thread-51555.html)



Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200) - BuDiTyCHy - 03/05/2020 03:12 PM

Witam serdecznie forumowiczów. Pisze z ogromną prośbą do osób posiadających możliwości i umiejętności importowania modeli do blendera lub zmodelera. Poszukuje kogos kto poświęcił by 10 min swojego czasu na ściągniecie z neta modu dodającego Star'a 200 do gry zaimportowanie go do zmodelera lub innego programu i wyeksportowanie go do pliku obj. Byl bym niezmiernie wdzięczny gdyby znalazł się ktoś kto by mi pomógł. Proszę nie piszcie zebym sam to zrobił bo wierzcie mi próbowałem tydzień czasu z różnymi poradnikami i wersjami blendera i zmodelera ale tylko zszarpalem sobie nerwy także bardzo proszę o dobra duszę która by to ogarnęła. W zamian moge zaoferować pomoc przy grze Fs19 jako że trochę tam ogarniam z giants editorem i przerabianiem map oraz modow.


RE: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200) - BuDiTyCHy - 21/05/2020 09:13 AM

No i jak panowie nie ma ani jednego chętnego odrobinę pomoc? Nie proszę o cuda tylko o poświęcenie 15 min swojego czasu kogoś kto jest w stanie coś takiego ogarnac nie wieze ze potrwa to dłużej.


RE: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200) - Nicko - 21/05/2020 11:51 AM

Skoro nie wierzysz że nie potrwa to więcej niż 15 minut, to znaczy że wiesz jak to zrobić. Polecałbym dalej próbować samemu i przy okazji prób czekać na pomoc.


RE: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200) - BuDiTyCHy - 21/05/2020 01:16 PM

Widzialem masę poradnikow i czytałem po różnych forach jak to zrobić ale ani razu nie udało mi się otworzyć tego modelu w blenderze ani w zmodzie więc gdzieś jest coś nie tak i poprostu nie potrafię do tego dojść. Dlatego zwróciłem się o pomoc bo wiem że dla wielu osób które w tym siedzą jest to chwila moment i po sprawie. Nie proszę o teksturowanie, przerabianie i bóg wie co tylko i wyłącznie o zmianę formatu albo chociaż zapisanie pliku w formacie blenderowskim a z3d abym mógł sb sam już dalej z tym poradzić.