eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nazwij to, jak chcesz... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Nazwij to, jak chcesz... (/thread-51599.html)

Strony: 1 2


Nazwij to, jak chcesz... - KacperEEV - 11/05/2020 12:15 PM

Witam!

Zacznijmy od początku...
Jestem Kacper, mam piętnaście lat i mieszkam na południu Polski, w woj. Małopolskim. Moja przygoda z forum eTrucks zaczęła się w 2017 roku, pod nazwą Kacper199527, potem zmieniłem ją na K4CP3R, a następie na Rzepka to właśnie tej ostatniej używałem najdłużej, w 2017 r. nie zaglądałem tutaj zbyt często. Nastał rok 2018, zacząłem regularnie wypowiadać się w wielu wątkach na forum. Przyszedł rok 2019, gdzie robiłem wiele dziwnych rzeczy typu: ciągłe tworzenie nowych wątków, nowych kont itd., kto mnie pamięta, będzie wiedział, o czym mówię. W końcu coś we mnie pękło i postanowiłem odpocząć od całego community ETS-a, zniknąłem z forum oraz z grup na Facebook'u. Aktualnie mamy maj 2020 r., przemyślałem sobie parę ważnych kwestii, uświadomiłem sobie, że przez okres dwóch lat, czyli 2018 i 19, wdałem się w kilka bezsensownych konfliktów, które były o zwykłe bzdury. Oczywiście nie żywię żadnej nienawiści ani nie mam żalu do osób, z którymi miałem mniejsze, czy większe sprzeczki, pewnie wiecie, o kogo chodzi. Zmieniłem swoją nazwę z Rzepka, na KacperEEV, co chyba widać. Chęci do gry i tworzenia postów powróciły, więc spodziewajcie się kompletnie nowego wątku z fotkami. Ostatnio za jawiłem się robieniem ciężarówek techniką manga, także wątek w tej tematyce również się pojawi. Może ktoś pamięta, jak końcem 2018 r. założyłem FanPage, prowadziłem go jakiś czas, ale chęci na grę spadły, to i FanPage zniknął, wczoraj (14.5.2020 r.) założyłem kompletnie nowy, świeży, można powiedzieć pachnący nowością FanPage, do którego link znajduje się w mojej sygnaturze. Ponadto stworzyłem nowe konto Flickr, do którego link również znajduje się w mojej sygnaturze. To na tyle z moich opowieści.

Poniżej kilka zdjęć, które wykonałem od początku bieżącego roku. Co do samych pstryków, powiem wam o nich parę słów, przy okazji nowego wątku, ale to wszystko w swoim czasie, nie ma potrzeby robić czegoś na przymus, bo skończy się to, jak moje stare wątki, które po kilku dniach usunąłem. Dlatego wolę uniknąć takiej sytuacji i poczekać z tworzeniem wątku, do momentu, gdy będę w stu procentach gotowy.

Image

Image

Image

Na dzisiaj to tyle z mojej strony, napiszcie w komentarzach, co o tym sądzicie. Cieszycie się z mojego powrotu? A może nie chcecie mnie na forum?
Tymczasem ja się z wami żegnam i do zobaczenia wkrótce! Heart



RE: Nazwij to, jak chcesz... - Dawidek3344 - 11/05/2020 12:21 PM

Kozak Scania trzymaj się i powodzonka Big Grin


RE: Nazwij to, jak chcesz... - VresT - 11/05/2020 12:40 PM

Umarł król,niech żyje król Wink Witamy spowrotem !


RE: Nazwij to, jak chcesz... - Johny Trucker - 11/05/2020 01:27 PM

Siemanko Kacperoo! Cóż czekam na temat i fotki z wirtualnych tras Big Grin ( Coś się czcionka zepsuła pod koniec mordeczko Szczerbol )


RE: Nazwij to, jak chcesz... - Tedy - 11/05/2020 03:41 PM

Świetnie ten zestaw wygląda a fotki są bdbSmile


RE: Nazwij to, jak chcesz... - Igieev_ - 11/05/2020 05:22 PM

Zawsze twoje foty mi się podobały i były dla mnie jakąś inspiracją, teraz czekam na twój wątek. Smile


RE: Nazwij to, jak chcesz... - Adam11500 - 11/05/2020 05:47 PM

Pięknie! Powodzenia Tongue


RE: Nazwij to, jak chcesz... - kacper233 - 11/05/2020 06:11 PM

Jaaaa, Rzepka to ty? szok! :E


RE: Nazwij to, jak chcesz... - PLAYER - 11/05/2020 07:17 PM

Super, że wróciłeś. Szczerze, to wątpiłem Tongue.


RE: Nazwij to, jak chcesz... - K00paj - 11/05/2020 09:15 PM

Kozak to wygląda, czekam na więcej.