eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. Grzeszczyk - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. Grzeszczyk (/thread-51602.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: U.T. Grzeszczyk - Tedy - 10/06/2020 11:09 AM

Kolejny raz wrzucasz bardzo fajne fotki i za to należy się10/10


RE: U.T. Grzeszczyk - Tobiasz125 - 10/06/2020 11:24 AM

Piękny zestaw Smile


RE: U.T. Grzeszczyk - patryk1827 - 10/06/2020 12:03 PM

Przedostatnie zdjęcie najbardziej mi się podoba Big Grin. Fajna relacja.


RE: U.T. Grzeszczyk - Ziom - 10/06/2020 12:08 PM

Relacja miodzio 10/10 a ujęcia nieziemskie Big Grin


RE: U.T. Grzeszczyk - Ealfdus - 11/06/2020 01:33 AM

Witam. Nasza firma nie może pozwolić sobie na jakieś straty lub brak rozwoju. Dziś zakupiłem zestaw, który już stoi na firmowej bazie. Jest to Scania R480 z naczepą Krone Profi Liner. Pojawi się w nim w niedługim czasie kilka zmian. Musimy zastępować Scanie, która uczestniczyła w wypadku, lecz mam nadzieję, że przy lepszych lotach pod koniec miesiąca oddamy ją do naprawy. Nie planujemy na ten moment zmiany malowania nowego nabytku, bo z powodów oczywistych jest to dosyć kosztowne. Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: U.T. Grzeszczyk - Marika - 12/06/2020 11:45 AM

Po rozładunku w Mediolanie podjechałam na kolejną spedycję, w której na załadowanie czekało 20 ton sera. Ładunek miałam dostarczyć do Hiszpanii, a dokładnie do Walencji. Pracownicy firmy dość sprawnie się uwijali i po niecałych dwóch godzinach wszystko było gotowe. Odpaliłam auto i ruszyłam. Kilometry mijały naprawdę szybko, głównie za sprawą widoków umilających jazdę. Nim się obejrzałam, dojechałam do granicy włosko-francuskiej. Około 22 zatrzymałam się na parkingu i wykręciłam pauzę. Rano, po zjedzeniu solidnego śniadania, ruszyłam dalej. W okolicach granicy francusko-hiszpańskiej zapaliła się rezerwa, także zatrzymałam się na pierwszej napotkanej w Hiszpanii stacji i zatankowałam do pełna. W międzyczasie dostałam wiadomość od spedytora, że nie muszę się spieszyć, bo w firmie, w której czekał mnie rozładunek, mieli trzygodzinne opóźnienie. Postanowiłam zatem jechać bez pośpiechu i wykorzystać okazję do podziwiania wspaniałych hiszpańskich widoków. Po dotarciu na miejsce od razu podjechałam pod wolną rampę, ale i tak musiałam czekać aż magazynierzy zakończą rozładunek dwóch innych aut. Podsumowując, trasa minęła mi naprawdę szybko. Cieszę się też, że miałam możliwość podziwiać takie wspaniałe widoki. Spedytor dał mi znać, że moja kolejna trasa będzie do Niemiec, a później wrócę do kraju na zasłużony odpoczynek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: U.T. Grzeszczyk - Tedy - 12/06/2020 12:00 PM

Same fotki i kadry na najwyższym poziomie i to nie po raz pierwszySmile Mały błąd chyba zaś w opisie - ładunek wg opisu do Włoch, do Wenecji a znalazłaś się w Hiszpanii - nie miało być czasami do Walencji?Tongue


RE: U.T. Grzeszczyk - PLAYER - 12/06/2020 12:08 PM

Bardzo ładne fotki 10/10.


RE: U.T. Grzeszczyk - Ziom - 12/06/2020 12:23 PM

Eleganckie foty 10/10


RE: U.T. Grzeszczyk - BorUwa - 12/06/2020 02:15 PM

Ciekawe kadry, obie scanie wyglądają fajnie Big Grin