eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Spedycje ESPOL - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Spedycje ESPOL (/thread-51617.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spedycje ESPOL - patryk1827 - 21/05/2020 06:11 PM

W związku z tym, że zapowiedziałem zmianę kolorystyki Mana, dodam że o wiele lepiej się prezentuję.

Akurat przejazd koło serwisu we Wrocławiu dało korzystne owoce ponieważ dowiedziałem się że chłopaki z pewnej firmy, robili obniżkę przy malowaniu ciągników siodłowych.
Według mnie, bardzo się postarali i zrobili na mnie dobre wrażenie. I nie tylko. Zdumienie również pojawiło się w przypadku przechodniów.
Pauze zrobiłem w firmie DHL ponieważ mam tam znajomego który z checią mnie przyjął do siebie.

Także tutaj pozostawiam kilka zdjęć.
Mam nadzieję że reakcje będą jak najbardziej pozytywne. Smile

PD. Tabliczka TIR pojawiła się dlatego że można unikać zbędnych procedur na granicach państw stosujących się do tej konwencji, a i uproszczenie biurokracyjne to kolejny plus. Faktem jest że musze jeszcze przyczepić drugą tabliczkę w tyle mojej naczepy. Smile

Takie before i after
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Spedycje ESPOL - Tedy - 21/05/2020 07:16 PM

Masz swoje gusta więc nie ma o czym mówić, ale mi się już z tych dwóch czarny bardziej podobałSmile


RE: Spedycje ESPOL - patryk1827 - 23/05/2020 11:19 PM

Witajcie

Po spedycji w Rosji, w której napotykałem się na nieprzejezdne drogi oraz pełne dziur jak i piasku, postanowiłem wrócić do Zaragozy. Jak zauważyliście, to akurat ten most będzie wielkim rozwiązaniem ponieważ tamtędy ciężko jest przejechać. (Spróbujcie zgadnąc co to za miejscowość Big Grin)

Po drodze miałem zamiar kupić nowy ciągnik lecz trudno mi było się zdecydować. W końcu zakupiłem piękną Renówkę od RVS cargo. Prawie nowa i na dodatek w pełni serwisowana. Postanowiłem że ją przewiozę na gabarytowej lawecie hehe, i zaoszczędze sobie dodatkowe opłaty za nią.

Teraz będę się kierował na północny zachód tj. na Dublin.

Łapcie fotki Big Grin


Image


Image

PS. Cierpliwości, wkrótce pojawią się nowe fotki ale najpierw trzeba dokonać przejazdu Big Grin



RE: Spedycje ESPOL - Ealfdus - 24/05/2020 12:37 AM

Fajnie to się prezentuje teraz Big Grin Renatka jak najbardziej na plus Tongue


RE: Spedycje ESPOL - Ziom - 24/05/2020 09:31 AM

Nieźle to wygląda Cool


RE: Spedycje ESPOL - PLAYER - 24/05/2020 01:45 PM

Premiumek akurat nie lubię, ale fota jest ok, tylko by ją można rozjaśnić troszkę, ogólnie 8m2yza Big Grin.


RE: Spedycje ESPOL - patryk1827 - 27/05/2020 03:15 PM

Hejka
Wpadam z kolejnymi fotkami jeszcze po Hiszpanii. Dlaczego?. Okazało się że spedytor pomylił ładunek z naczepami. Wiedział że pochodzę z Polski więc problem z językiem byłby rozwiązany. Dlatego zmieniłem załadunek z Zaragozy (ES) do Piły (PL) i wyjechałem po kilku godzinnym oczekiwaniu Confused. Dojechałem do Manresy przejeżdżając przez, jak już pewnie wiecie, pustynne pola w jasno-pomarańczowym kolorze. Wyjeżdzając spod bramek, zjechałem do miasta żeby troszkę odpocząć oraz zrobić zakupy między innymi, makaron, troszkę owoców, przecier pomidorowy i na koniec zalać to hektolitrami napojów gazowanych oraz tzw. sangrią. Big Grin
Wkrótce wyjazd.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image



RE: Spedycje ESPOL - Besser - 27/05/2020 03:23 PM

Ciekawe zdjęcia, cała relacja na 10/10 powodzenia Ok


RE: Spedycje ESPOL - PLAYER - 27/05/2020 03:38 PM

Fotki ładne, jednak warto byłoby dodać, lub zmienić mod graficzny, poza tym fotki bardzo ładne, robione z fajnego kąta.


RE: Spedycje ESPOL - patryk1827 - 27/05/2020 03:40 PM

(27/05/2020 03:38 PM)PLAYER napisał(a):  Fotki ładne, jednak warto byłoby dodać, lub zmienić mod graficzny, poza tym fotki bardzo ładne, robione z fajnego kąta.

Miałem już NextGen ale to jest laptop i raczej dużo z niego wycisnąć nie mogę. Ogarnę lepsze zdjęcia przy użyciu innych narzędzi. Big Grin