eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
błąd z znakami promods/poland rebulding - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: błąd z znakami promods/poland rebulding (/thread-51621.html)



błąd z znakami promods/poland rebulding - Qwertick - 17/05/2020 04:24 PM

Siemka, mam taki problem i nie wiem czy to jest z promods czy poland rebulding mianowicie mam znak na środku drogi, i nie da się przejechać. Image


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - patryk1827 - 17/05/2020 04:50 PM

W jakiej kolejności masz ustawione mody mapowe?


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - Qwertick - 18/05/2020 08:17 AM

(17/05/2020 04:50 PM)patryk1827 napisał(a):  W jakiej kolejności masz ustawione mody mapowe?
Image Image


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - michalz - 18/05/2020 09:14 AM

Zla kolejność, wejdź sobie na stronke polandrebuilding.pl w sekcji download masz prawidłowe ustawienie...a dwa widzę, że korzystasz z promoda 2.45 ten nie jest podporowany przez PR. Dopiero aktualizacja promoda na 2.46 pozwoli zrobić kompatybilna nakładkę..


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - Qwertick - 18/05/2020 10:08 AM

(18/05/2020 09:14 AM)michalz napisał(a):  Zla kolejność, wejdź sobie na stronke polandrebuilding.pl w sekcji download masz prawidłowe ustawienie...a dwa widzę, że korzystasz z promoda 2.45 ten nie jest podporowany przez PR. Dopiero aktualizacja promoda na 2.46 pozwoli zrobić kompatybilna nakładkę..
mogę skądś pobrać 2.43 bo szukam ale nie mogę wtedy skonfigurować defa itd


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - patryk1827 - 18/05/2020 12:22 PM

Tak jak wyżej napisał kolega. Poland Rebuilding oraz PR masz w złej kolejności. Natomiast żeby pobrać wersję 2.43 wystarczy wejśc na stronę Promods i wyżej pojawią Ci się rożne zakładki. Kliknij w Kompatybilność (lub jeśli masz po angielsku, Compatibility) i wyskoczą Ci wszystkie wersję Promods, od 2.45 do 1.3.

Image

PS. Sugeruj się tym co masz zaznaczone na czerwono.

Jak możesz zauważyć, po prawe stronie masz wszystkie pliki. Sciągnij je wszystkie ponieważ poźniej będziesz musiał zrobić test który sprawdzi zgodność plików. I oczywiście, nie zapomnij eliminować promodsa 2.45 i wymazać z folderu "mod".


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - Qwertick - 19/05/2020 06:56 PM

(18/05/2020 12:22 PM)patryk1827 napisał(a):  Tak jak wyżej napisał kolega. Poland Rebuilding oraz PR masz w złej kolejności. Natomiast żeby pobrać wersję 2.43 wystarczy wejśc na stronę Promods i wyżej pojawią Ci się rożne zakładki. Kliknij w Kompatybilność (lub jeśli masz po angielsku, Compatibility) i wyskoczą Ci wszystkie wersję Promods, od 2.45 do 1.3.

Image

PS. Sugeruj się tym co masz zaznaczone na czerwono.

Jak możesz zauważyć, po prawe stronie masz wszystkie pliki. Sciągnij je wszystkie ponieważ poźniej będziesz musiał zrobić test który sprawdzi zgodność plików. I oczywiście, nie zapomnij eliminować promodsa 2.45 i wymazać z folderu "mod".
hmm pobrałem, teraz pytanie jak mam w kolejności ustawić


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - michalz - 19/05/2020 07:13 PM

Już Ci raz napisałem czym masz się sugerować....

http://polandrebuilding.pl/download/poland-rebuilding-2-4-1/

na dole masz kolejność, wybierz sobie czy chcesz special transport na PR, rusmapę itp.

Image


RE: błąd z znakami promods/poland rebulding - rafaelcz82 - 20/05/2020 07:06 AM

Ten problem jest od ProModsa albo łącznika na rusmap. W każdym razie, ja nie mam teraz Poland Rebuilding, wgraną mam mapę ProMods 2.45, a te nisko zawieszone znaki w tym samym miejscu też mam u siebie. Idzie je minąć lewą stroną, najeżdżając na pas zieleni. Tylko że trzeba się w porę zorientować, że coś jest nie halo Wink