eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
AI - vw_touran powoduje crash gry - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: AI - vw_touran powoduje crash gry (/thread-51670.html)

Strony: 1 2


AI - vw_touran powoduje crash gry - Driftmoon - 26/05/2020 03:10 PM

Siemka, szukam już chyba na kilku forach kogoś kto mi pomoże to może tu się ktoś znajdzie. Losowo wyrzuca z gry w różnych miejscach z tym samym błędem, próbowałem usuwać .sii, który uwzględnia ten model pojazdu z def ProMods'a ale nie dało to żadnych efektów.

https://pastebin.com/9NpRrxGY


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - patryk1827 - 26/05/2020 03:28 PM

Masz zainstalowany jakiś mod pod ai traffic pack?


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - Driftmoon - 26/05/2020 03:32 PM

Nie. Jedynie używam real traffic density i próbowałem odpalać bez niego ale nie dało to żadnych efektów.


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - patryk1827 - 26/05/2020 03:40 PM

Spróbuj ponownie rozpakować mod albo sprawdź pod jaką wersję podchodzi.


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - Driftmoon - 26/05/2020 03:46 PM

Który mod mam rozpakować? ProMods?


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - patryk1827 - 26/05/2020 04:06 PM

Ja bym promods rozpakował zalecaną aplikacją (jest chyba na stronie promods) oraz mod na traffic density.


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - Driftmoon - 26/05/2020 04:15 PM

Chwila, bo trochę nie pojmuje. Mam świeże ProMods pobrane w 1 pliku(płatne) rozpakowywane i ustawione tak jak być powinno. Def ustawiony pod RusMape i ST. Problem nie występował wcześniej, nie robiłem też update do 1.37, więc wciąż siedzę na wersji mapy 2.45. Co powinienem krok po kroku zrobić w celu sprawdzenia czy wszystko jest okej? Dodam że sprawdzenie tego błędu nie jest takie proste bo tak jak pisałem problem występuje losowo, nie ma określonego miejsca gdzie mnie wywala i zdarza się to średnio raz na trasę.


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - patryk1827 - 26/05/2020 06:46 PM

Dlatego to musi być związane z jakimś modem. Spróbuj usunąc po jednym i sprawdzić czy każdy jest kompatybilny do wersji gry jak i do modów mapowych.


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - Driftmoon - 27/05/2020 12:56 AM

Nie żebym narzekał ale co mi z takiej pomocy? Nie będę ukrywał błąd się zdarza (dosłownie) raz na trasę. Nie chce poświęcać mnóstwa godzin żeby odkryć co jest tego powodem.


RE: AI - vw_touran powoduje crash gry - patryk1827 - 27/05/2020 01:41 AM

Ponieważ mnie również się tak zdarzało i zwróciłem uwagę na mody. I nie wymagałem od nikogo sprawdzanie modów ponieważ może to tylko zrobić użytkownik swojej własnej wersji gry. Spróbuj również popatrzyć po innych forach.