eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zacinanie się gry - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Zacinanie się gry (/thread-51677.html)



Zacinanie się gry - MrRaziel - 27/05/2020 12:38 PM

Siemka,
mam problem, jak jeżdżę z własną naczepą to gra co jakiś czas się przycina, czasem jest to pół sekundy, a czasem sekunda, chociaż dźwięk dalej słychać. Jak biorę naczepę z rynku przesyłek ten problem nie występuje i mogę przejechać całą trasę bez ani jednego przycięcia się gry. Macie jakieś pomysły co jest tego powodem?


RE: Zacinanie się gry - PLAYER - 27/05/2020 01:04 PM

Jakie masz mody, i czy w ogóle masz? Podaj plik game.log.


RE: Zacinanie się gry - patryk1827 - 27/05/2020 02:01 PM

Sprawdź w grafice jakość tekstur i inne własciwości kadry gry. Możliwe to może być również jeden powodów ponieważ mnie też się zdażało. Polecam zmniejszyć właściwości dopóki problem przestanie występować. Przydałoby się również tak jak napisal PLAYER, zerknąć na kompatybilność modów.


RE: Zacinanie się gry - MrRaziel - 27/05/2020 04:13 PM

Tak mam mody, ale nie wiem czy problem tkwi po ich stronie skoro nawet standardowa naczepa dostępna w grze też powoduje zacinanie się, nie tylko ta którą dodałem w folderze mod.
Tu jest game.log : https://pastebin.com/rj4in7N4


RE: Zacinanie się gry - patryk1827 - 27/05/2020 04:58 PM

Zauważyłem że problem leży w modzie zwanym Tuning All truck package, oraz że pojawiają się błędy przez mod z workshopa. Wydaję mi się że błędy jakie wyskakują są związane z kompatybilnością niektórych modów związanych z mapą, możliwe że YKSRSK (mapa Turcji). Jeszcze pojawia się błąd z ferry_connection, chyba masz moda do niego.
Sprawdź czy przy wyłaczeniu owych modów, gra ponownie będzie śmigać jak należy.


RE: Zacinanie się gry - MrRaziel - 27/05/2020 08:32 PM

Nie pomogło, wywaliłem wspomniane mody i dalej się przycina. Chciałem po najmniejszej linii oporu, ale widzę że się nie da, problem leży gdzie indziej. Zacznę od podstawowej wersji gry i jak będzie działać płynnie to będę dodawał kolejne mody i w końcu znajdę winowajce Big Grin


RE: Zacinanie się gry - patryk1827 - 27/05/2020 10:00 PM

Jasne. Ale polecam sprawdzić czy wersje modów są dobre i zgrywają się z ETS. W moim przypadku zrobiłem sobie nowy profil i na nim testowałem mody zapisując sobie czy może być z nimi coś nie tak, grając na każdym z nich po kilka minut ponieważ reakcją systemu może rownież wpłynąć na całokształt.