eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
jbx-weather-2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: jbx-weather-2 (/thread-51689.html)

Strony: 1 2


RE: jbx-weather-2 - Tedy - 31/05/2020 09:25 AM

Osobiście wypróbowałem tą udostępnioną wersję i na chwilę co ją miałem to rzeczywiście fajna. Nie mniej, po pierwsze zmieniła mi wyświetlanie komputera deski rozdzielczej Scanii S 1.5 (mod Piva) a po drugie jak dla mnie to ponad 15$ (czytałem, że tyle ma kosztować na 1.37) to za dużo.


RE: jbx-weather-2 - ojciecmajster - 02/06/2020 10:00 AM

Kupiłem, ale trochę teraz żałuję. Co prawda niebo wygląda w dzień wyśmienicie, kolorystyka otoczenia jest bardzo ładna ( w innych modach była jakaś taka blada), ale nie podoba mi się świt, zmierzch i noc. Modyfikacja zmienia też czas trwania dnia i nocy. Ściemnia się już od 19, o 20:30 już jest noc, a świtać zaczyna około 6. Wyłączyłem też strefy czasowe jak zaleca autor. Czy też tak macie, ewentualnie jak zmienić aby długość nocy była taka jak w oryginalnej grze (czyli 22-4)?


RE: jbx-weather-2 - Rednaskel - 02/06/2020 10:58 AM

(30/05/2020 08:40 PM)Bozo napisał(a):  Rednaskel - Widzę, że kolega z Będzina jak ja Big Grin.

A co do moda... Ma najlepsze chmury ze wszystkich modów graficznych, pogodowych wg mnie :E

Zaraz się okaże, że się znamy Tongue

A chmurki najlepsze Big Grin
Image