eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ME] Przesunięcie podkładu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: [ME] Przesunięcie podkładu (/thread-51703.html)



[ME] Przesunięcie podkładu - Narzew - 01/06/2020 10:44 PM

Witam, postanowiłem stworzyć sobie coś w ME na bazie podkładu do ME, który zrobiłem jakieś 4 lata temu (wiem że staroć ale nie o to mi dokładnie chodzi)
Otóż podkład sam w sobie działa, jednak przestało działać jego przesunięcie i z tąd wynika też moje pytanie.

Otóż chciałbym przesunąć podkład o 580000 jednostek w dół (tak aby wylądował poniżej VaneMap). Aby to zrobić zrobiłem plik def/editor_data.sii o następującej treści:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Oczywiście spakowałem do .zip, zmiana rozszerzenia na .scs i wklepanie do folderu z modami, nazwę zmieniłem też na zzz_templateshift.scs aby załadował się jako ostatni. Niestety przesunięcie z jakiegoś powodu nie działa i podkład ląduje w pozycji startowej (czyli 0,0).
Czy coś się zmieniło w tej kwestii między wersjami 1.26 a 1.36? Gdyż 10 wersji temu przesunięcie działało bez przeszkód, a teraz tak jakby wogóle go nie widziało.

Pozdrawiam


RE: [ME] Przesunięcie podkładu - Nicko - 02/06/2020 09:58 AM

W command line spróbuj dopisać -force_mods.


RE: [ME] Przesunięcie podkładu - Narzew - 02/06/2020 09:51 PM

Nie mam zielonego pojęcia co robi ta opcja uruchamiania, ale spróbowałem i zadziałało Smile
Dzięki wielkie! Smile