eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
AT-TRANS by Tobiasz125 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: AT-TRANS by Tobiasz125 (/thread-51749.html)



AT-TRANS by Tobiasz125 - Tobiasz125 - 08/06/2020 07:50 PM

Siemka. Postanowiłem wrzucać co jakiś czas zdjęcia z tras.


Od niedawna wraz z narzeczoną prowadzę firmę transportową AT-TRANS z bazą w Pile. Póki co mamy dwie ciężarówki marki DAF. Jedna z nich, którą ja jeżdżę to DAF Euro 6 z 2016 roku kupiony okazyjnie od znajomego.

Image

Druga z ciężarówek to DAF 105XF z 2012 roku.

Image

Myślałem nad zakupem naczep i podpisaniu umowy z jakąś spedycją, ale po przemyśleniach z narzeczoną postanowiliśmy, że dołączymy do znanej i lubianej Big Grin spedycji ADAR. Otrzymaliśmy dwie naczepy, więc wszystko już było gotowe do podbijania Europy i nie tylko. Po kilku trasach mam już swoje zdanie na temat tej spedycji i jest jak najbardziej na plus. Trasy są ciekawie układane, ładunki wagowo nie najgorzej, więc z ręką na sercu mogę polecić innym. Ale dobra, koniec z pisaniem. Trzeba pokazać relację z tras.


Image

Pierwsza trasa jaką chcę pokazać to krótki transport z Bydgoszczy do Poznania z paletami. Jako, iż mamy bazę w Pile to musiałem podjechać do Bydgoszczy na załadunek w Biedronce. Poszło dosyć szybko i już byłem gotowy do jazdy na Poznań. Trasa przebiegła bez żadnego problemu. Dojechałem na rozładunek, gdzie ekspresowo mnie rozładowali. Wysłałem smsa do spedycji i nie minęło 5 minut, a już miałem odpowiedź. Zapowiadała się ciekawa trasa, ale o tym to po kilku zdjęciach.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Tym razem dłuższa trasa, bo aż na wschodnie Włochy do Ankony. I kolejny raz puste palety. Ucieszyłem się, bo we Włoszech nigdy nie byłem, a trasa przez Brennero to podobno coś pięknego. Podjechałem kawałek na załadunek i ruszyłem w trasę. Przebiegała ona pomyślnie. Pechowy dzień dla kierowców cystern, bo byłem świadkiem aż dwóch pożarów. Po pięknej trasie dotarłem na miejsce, niestety w nocy, dlatego musiałem znaleźć miejsce na jakimś parkingu i czekać do rana na rozładunek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobają choć nie są w najlepszej jakości. Pisanie tekstów nie jest za bardzo dla mnie, ale staram się Big Grin



RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - Ealfdus - 08/06/2020 07:58 PM

Dodawaj fotki o jpg zgodnie z regulaminem forum. Aktualnie się długo ładują, więc nie oceniam Tongue


RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - Tobiasz125 - 08/06/2020 08:03 PM

Zaraz zmienię na prawidłowe Smile


RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - Tedy - 08/06/2020 08:42 PM

Fotki mi się podobają i jedyna uwaga to lepiej by się je oglądało jakby był między nimi odstępSmile Widzę, że ciągniesz ADAR jak ja do dzisiaj, bo teraz zmieniłem malowanie i naczepęTongue


RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - Tobiasz125 - 09/06/2020 12:20 PM

Zdjęcia z kolejnej trasy. Tym razem z Ankony do Bukaresztu. Włochy są ładne, ale jednak południowa Europa ma coś w sobie. Zdecydowanie wolę jeździć w tamte strony.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - Tedy - 09/06/2020 01:27 PM

Kolejna porcja niezłych i ciekawych fotekSmile


RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - Ziom - 09/06/2020 01:36 PM

Po prostu wyśmienita porcja fotek oraz rewelacyjne ujęcia Cool Ok


RE: AT-TRANS by Tobiasz125 - abi.sztama - 09/06/2020 01:38 PM

Fajne fotki Smile