eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach (/thread-51781.html)



Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Nicram - 15/06/2020 12:38 PM

Dzień dobry. Tak jak w temacie mam dwa problemy w etsie. Postanowiłem wrócić po 2 latach przerwy, na lepszej maszynie do tej gierki...oczywiście pobrałem trochę modów. Wszystko ładnie śmiga, lecz jest problem że opady deszczu są kompletnie niewidoczne (dźwięk jest) oraz, iż na rejestracjach AI oraz wszelkich ciągników które sobie mogę kupić pojawia się taki różowy prostokąt i nie wiem czym to jest spowodowane. Jedyna rejestracja gdzie nie ma tego prostokąta to ta w ciągniku którym poruszałem się od początku, tak samo w naczepie która była z nim sprzęgnięta. Nie mam pojęcia które mody się ze sobą gryzą. Liczę na opinie ekspertów. Z góry dziękuję za pomoc! Big Grin

Lista modyfikacji:
Realistic Rain 3.4.2
ProjectNG 2.0
Realistic Vehicle Light Mod v4.3
Truck Traffic Pack by Jazzycat v4.4
AI Euro Realistic Traffic 6.0
AI Realistic Lights 3.0
Mapy PR + PM + RM
Europa Truck Stop v1.3
Volvo FH 2012 v3.1.7 by Eugene
2012 Volvo FH4 sound
Akcesoria kabinowe SiSL i jeyjey

Dodam, że najpierw na tym profilu używałem Volva FH16 v13.4 by ohaha i nie miałem tych prostokątów na rejkach. Od momentu przejścia nad Volvo od Eugene każdy samochód posiada ten różowy prostokącik, oprócz właśnie ciągnika którym aktualnie się wtedy poruszałem.

Image

Image



RE: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Nicram - 15/06/2020 12:42 PM

O właśnie, zapomniałem sobie o logu. Słuszna uwaga Smile

EDIT: Nie mogę go wrzucić w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., bo jest chyba zbyt długi. A deszcz wygląda w taki sposób jak niżej na zdjęciach.

Image

Image


RE: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Nicram - 15/06/2020 01:07 PM

Wiesz, chyba nie ma potrzeby już. Przyjąłem szybkie zlecenie zaraz po zrobieniu tych 2 ssów z deszczem. Widocznie Volvo od Eugene musi jeździć tylko w słonecznych promieniach.

Image


RE: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - italianoGT - 15/06/2020 07:22 PM

Różowe kwadraciki na rejestracji to wina road connection,usuń z niego plik Poland w folderze lp


RE: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Nicram - 16/06/2020 11:06 AM

(15/06/2020 07:22 PM)italianoGT napisał(a):  Różowe kwadraciki na rejestracji to wina road connection,usuń z niego plik Poland w folderze lp

Niestety usunięcie folderu Poland nie pomogło, kwadraciki dalej są na rejestracjach :/

EDIT: Usunąłem nieomylnie w starym road connectionie. Po usunięciu w tym którego aktualnie używam, problem znikł. Wielkie dzięki mistrzu...wreszcie będę mógł sobie ponagrywać etsika w pełnej krasie! Big Grin


RE: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Malix7 - 09/07/2020 12:54 PM

Możecie napisać gdzie dokładnie szukać tego folderu poland ? Ściągnąłem właśnie plik road connection ze strony polandrebuilding ale w nim nie ma żadnego folderu lp Smile


RE: Nie działa deszcz, dziwny znak na rejestracjach - Przemko - 17/12/2020 02:15 PM

(09/07/2020 12:54 PM)Malix7 napisał(a):  Możecie napisać gdzie dokładnie szukać tego folderu poland ? Ściągnąłem właśnie plik road connection ze strony polandrebuilding ale w nim nie ma żadnego folderu lp Smile
Witam.Prawym kl.myszki-archiwum-material-ui-kasujesz -lp