eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapki dla wersji 1.35 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Szukam (/forum-216.html)
+---- Wątek: Mapki dla wersji 1.35 (/thread-52037.html)

Strony: 1 2 3


Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 09/08/2020 06:23 PM

Witam, gram sobie w ETS2 na 1.35 i mam kupione takie DLC na mapy jak Going East, Skandynawia, Vive la France, Italia i Beyond The Baltic Sea, a wśród modów widnieje ProMods, ProMods Middle East, Poland Rebuilding oraz Rusmap. Jakie są jeszcze modyfikacje na mapy które będą kompatybilne z tą konfiguracją, wymagające tych konkretnych DLC?
Pozdrawiam


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Lanker - 09/08/2020 08:34 PM

Tu znajdź co ci odpowiada http://etrucks.pl/forum-582.html i konkretniej tu http://etrucks.pl/thread-50830.html


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 09/08/2020 09:56 PM

Szperałem własnie po forum, ale z tego co zauważyłem to są tylko najnowsze wersje map, nie widzę takich pod 1.35. A że w miarę jak wychodzą nowe DLC na mapy to modderzy zaczynają ich wymagać do swoich projektów, więc robi się trochę bałagan i trudno zgadnąć który mod i kiedy wymagał danych DLC + jeszcze czy jest kompatybilny z resztą


RE: Mapki dla wersji 1.35 - MATAMET - 10/08/2020 02:19 PM

Zawsze można kupić wymagane DLC na promocji i nie szukać tylko pobrać to co Ciebie interesuje, nie wiem gdzie tu bałagan Wink


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 10/08/2020 02:26 PM

Można, pewnie że tak, ale po kupnie komputera, kierownicy i dwóch DLC wyczyściłem się już do końca i nie zostało mi na Road to the Black Sea Tongue Poza tym, nie po to ściągnąłem sobie 4 mapki żeby pograć kilkanaście dni, wywalić je i ściągać z powrotem w nowszych wersjach - dlatego przez jakiś czas zostanę na 1.35.
Ale okej, poszperałem i podoba mi się Southern Region i zdaje się, że jest kompatybilne, tyle że o ile dobrze pamiętam to ta modyfikacja trochę miesza w plikach gry i wprowadza nowy salon, bodajże Kamaza. Czy ktoś kto używa SR może powiedzieć jak to wygląda? Ten salon podmienia któryś z obecnych w grze czy widnieje dodatkowo, jako ósmy?


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 11/08/2020 07:37 PM

Podbijam temat, SR wygląda na gameplayach bardzo ciekawie i chętnie bym go wgrał tyle że nie wiem jak z tym dealerem Kamaza wygląda sytuacja i nie rozumiem jednej rzeczy zawartej w opisie moda.
Tam jest dodatkowy plik, Garage fix for certain cases* by SimKA, Davyddin, Sergey061, and Mr Larrington. Mimo że znam angielski to umiem sobie przetłumaczyć treść tego co on dodaje, to tak naprawdę nie rozumiem jak on wpływa na grę i za co jest odpowiedzialny. Czy ktoryś z użytkowników Southern Region może mi powiedzieć?


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 13/08/2020 08:43 PM

Okej, podbijam bo mam inny problem z Southern Region po pobraniu i wgraniu. Niby teren na mapie jest, połączenia promowe też, ale gra crashuje po zbliżeniu na obszar z tej modyfikacji. Jak to rozwiązać?


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 14/08/2020 04:24 PM

Podbijam temat ponownie, czy któryś z użytkowników korzysta z Southern Region i natknął się na podobnego buga?
I jeszcze jedno, przy okazji, bo chcę sobie fajnie rozszerzyć mapkę ale bez przesady, tzn bez EAA, ROS i innych modów znacznie wykraczających poza teren Europy i trochę wypaczających tytuł "Euro Truck". Co zatem jeszcze będzie pasowało pod mój config i będzie kompatybilne z ProMods, Middle East, Rusmap i Poland Rebuilding? Jeśli się uda to dorzucę własnie SR i The Great Steppe, ale jest coś jeszcze? Czy Project Balkans jest kompatybilny z moim zestawem modyfikacji?


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 16/08/2020 08:45 AM

Podbijam, naprawdę nikt nie wie jak rozwiązać ten problem?


RE: Mapki dla wersji 1.35 - Krashang - 17/08/2020 03:54 PM

Podbijam raz jeszcze, ktoś miał problem z crashowaniem SR po zbliżeniu? I jakie modyfikacje są jeszcze kompatybilne z moimi? Wiem, że Great Steppe na pewno jest i słyszałem że Project Balkans chyba też, a co z RoExtended?