eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Przerywanie zleceń - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Przerywanie zleceń (/thread-52043.html)



Przerywanie zleceń - kuba04 - 11/08/2020 09:29 PM

Witam

Mam problem,gram na wersji 1.36, mapy Promods 2.43,Rusmap 2.0. South Region, Romania Extended. Wszystko działa normalnie, dziś zrobiłem sobie przerwę w trakcie zlecenia i po włączeniu miałem komunikat że wykryto zmiany w grze i mój pojazd został przeniesiony do bazy startowej. Nie wgrywałem żadnych nowych modyfikacji. W czym może być przyczyna problemu?


RE: Przerywanie zleceń - Krashang - 11/08/2020 09:53 PM

Być może, jeśli masz jakąś ciężarówkę z workshopu na Steamie, jej autor mógł w niej coś zmienić, chociaż nie każda ingerencja w trucki kończy się komunikatem o wykryciu zmian w grze.


RE: Przerywanie zleceń - kuba04 - 11/08/2020 09:59 PM

(11/08/2020 09:53 PM)Krashang napisał(a):  Być może, jeśli masz jakąś ciężarówkę z workshopu na Steamie, jej autor mógł w niej coś zmienić, chociaż nie każda ingerencja w trucki kończy się komunikatem o wykryciu zmian w grze.

Nie mam ciężarówki z workshopu, do dziś wszystko działało normalnie i pojawił się ten błąd.


RE: Przerywanie zleceń - Ra0p - 11/08/2020 11:21 PM

Sprawdzałeś może czy nie resetuje ci się ekonomia ? To znaczy czy komenda g_force_economy_reset jest ustawiona na 1 czy na 0. Jeżeli na zero to na pewno nie wina ekonomii