eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
gra wywala - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: gra wywala (/thread-52096.html)



gra wywala - cpw - 25/08/2020 11:30 PM

w losowym czasie od włączenia. nie wiem który mod powoduje problem. może ktoś z Was będzie w stanie pomóc?
do tej pory gra działała normalnie. jakieś 2 dni temu zaczęły się problemy. nie zauważyłem żadnej aktualizacji. nie dogrywałem też nowych modów. sprzęt bez zmian.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: gra wywala - łukasz123 - 26/08/2020 11:23 AM

A zobacz na nowym profilu co sie bedzie działo bo błędów jest dużo


RE: gra wywala - Adam.J - 26/08/2020 01:08 PM

(25/08/2020 11:30 PM)cpw napisał(a):  w losowym czasie od włączenia. nie wiem który mod powoduje problem. może ktoś z Was będzie w stanie pomóc?
do tej pory gra działała normalnie. jakieś 2 dni temu zaczęły się problemy. nie zauważyłem żadnej aktualizacji. nie dogrywałem też nowych modów. sprzęt bez zmian.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Jak mogłeś zauważyć aktualizację jak masz wersję ver.1.37.2.2s aktualizację można zauważyć ale na najnowszej wersji 1.38


RE: gra wywala - cpw - 26/08/2020 09:02 PM

(26/08/2020 11:23 AM)łukasz123 napisał(a):  A zobacz na nowym profilu co sie bedzie działo bo błędów jest dużo

potestowałem dziś 2-3 godziny i póki co wywaliło 1 sekundę po włączeniu, ale po usunięciu loga i ponownym włączeniu cały czas działało. wstępnie stwierdzam, że pomogło, ale szkoda sejwa. miałem już garaże od Murmańska po Bilbao i od Keflaviku po Nikozję. Sad


RE: gra wywala - Daras94 - 26/08/2020 09:59 PM

Spróbuj jeszcze ustawić w config.cfg g_developer na 1 i g_minicon na 1.
Po uruchomieniu gry zobaczysz małą wersję konsoli gry.
Jest tam wartość VM (a przynajmniej powinna być). Obserwuj ją aż do momentu crasha gry. Chciałbym wiedzieć do jakiej maksymalnej wartości dochodzi ta zmienna.


RE: gra wywala - cpw - 27/08/2020 04:48 PM

(26/08/2020 11:23 AM)łukasz123 napisał(a):  A zobacz na nowym profilu co sie bedzie działo bo błędów jest dużo

wywaliło niestety poraz kolejny. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

(26/08/2020 09:59 PM)Daras94 napisał(a):  Spróbuj jeszcze ustawić w config.cfg g_developer na 1 i g_minicon na 1.
Po uruchomieniu gry zobaczysz małą wersję konsoli gry.
Jest tam wartość VM (a przynajmniej powinna być). Obserwuj ją aż do momentu crasha gry. Chciałbym wiedzieć do jakiej maksymalnej wartości dochodzi ta zmienna.

w następnej kolejności sprawdzę. teraz do crasha minęło dość sporo czasu, ciężko by było grać kilka godzin i obserwować cały czas ten parametr.