eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mudrunner a Driving Force GT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-411.html)
+---- Wątek: Mudrunner a Driving Force GT (/thread-52183.html)



Mudrunner a Driving Force GT - Krashang - 26/09/2020 07:32 PM

Witam
Chciałbym sobie kupić Mudrunnera i przejść go na kierownicy ale zanim spróbuję to zrobić, mam pytanie - czy ta gra w ogóle wspiera Driving Force GT? Czy ktoś grał i może coś o tym powiedzieć?
Pozdrawiam


RE: Mudrunner a Driving Force GT - Drax. - 26/09/2020 07:34 PM

Coś tam działa ale nie jest to majstersztyk. Ale nadal można się fajnie bawić Wink
Jakoś kilka miesięcy temu przeszedłem wszystkie mapki w kilka dni.


RE: Mudrunner a Driving Force GT - Krashang - 26/09/2020 07:55 PM

O, to dobrze. Znalazłem właśnie jakąś listę oficjalnie wspieranych kierownic i DFGT na niej nie było. Obejść się pewnie da skoro mówisz że działa, ale jak to wygląda? Force feedback działa, ile jest stopni obrotu, jak dobrze czuć prowadzone auto? Jakoś choć trochę podobnie do ciężarówki w ETS2?
W podstawowym Spintires mam tyle godzin ogranych że aż wstyd się przyznawać, ale większa zawartość i widok ze środka w Mudrunnerze strasznie mnie kuszą do sprawdzenia tego na kierownicy, a nie jak wcześniej na klawiaturze Big Grin


RE: Mudrunner a Driving Force GT - Drax. - 26/09/2020 08:02 PM

Szczerze to sam już nie pamiętam i jestem zbyt leniwy żeby podłączać kierę i sprawdzać 2smiech
Jeśli dostaniesz tego Mudrunnera w jakiejś fajnej cenie to nie będziesz zawiedziony, o ile lubisz się faktycznie taplać w błotku. Smile


RE: Mudrunner a Driving Force GT - Krashang - 26/09/2020 09:49 PM

Lubię Big Grin Ostatnio widziałem za 35 zł na Steamie na promocji w pakiecie z American Wilds ale zaspałem i nie kupiłem, czekam na kolejną przecenę Smile
Jeśli ktoś jeszcze grał w Mudrunnera na DFGT to niech się wypowie Smile