eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Przyszłość ets2/ats - Afryka/Azja ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Przyszłość ets2/ats - Afryka/Azja ? (/thread-52204.html)



Przyszłość ets2/ats - Afryka/Azja ? - adamets2 - 05/10/2020 05:50 PM

Cześć chciałem poruszyć taki temat. Od razu uprzedzam, że mam zerowe doświadczenie bo w grę gram od tygodnia, ale mnie zachwyciła Smile

Więc czy ktoś wie czy jak SCS zrobi całą mapę Europy to zamierzają iść w stronę ets 3 czy zrobią wersje na inne kontynenty ? Wiem oczywiście, że PM i inne mody dają mapy w miejscach w których nie ma tego w grze. Są mody na Wenezuelę, Afrykę (nie wiem czy na Azję), ale czy SCS może zrobić po prostu grę czy da sobie w tej sytuacji spokój ?

Przy okazji to tak z ciekawości szukam różnych państw gdzie są mapy i naprawdę jest ich dużo w różnych modach tylko jak czytałem trzeba ogarnąć kompatybilność jednych z drugimi i z samą grę. Do tego update więc jest mały bałagan Smile

Szkoda, że twórcy modów nie mogą się skrzyknąć i pod patronatem SCS lub sami wydać po prostu tego jako płatny dodatek - ze wszystkimi mapami i brakiem bałaganu. Na pewno by zarobili sporo kasy, a ja chętnie bym zapłacił. Smile Tym bardziej, że to kawał ciężkiej pracy był włożony. Zarówno u nas w Poland Rebuild jak i Rus Map i cała reszta.