eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ES-POL Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: ES-POL Logistics (/thread-52249.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ES-POL Logistics - Ziom - 28/10/2020 09:15 PM

Całkiem przyjemna relacyjka wykonana + fajne foteczki Smile


RE: ES-POL Logistics - Tedy - 29/10/2020 07:43 AM

Bardzo fajna fotorelacja, dobre i urozmaicone fotkiSmile


RE: ES-POL Logistics - BorUwa - 29/10/2020 11:06 AM

Fajne fotki 10/10

ps. zepsuło ci się wyśrodkowanie tekstu po trzeciej fotce. Wink


RE: ES-POL Logistics - seba0506 :) - 30/10/2020 12:01 PM

Siemanko! Smile

Chciałem wam przedstawić nowy zestaw w naszej firmie jakim jest Mercedes Actros MP4 z silnikiem o mocy 450KM i emisją spalin euro 6, który spięty został z dwu komorową cysterną marki Lag z 2016 roku produkcji. Ten o to zestaw odkupiliśmy od Siedleckiego przewoźnika, który specjalizuje się w przewozie ładunków spożywczych - płynnych. U nas ten zestaw również będzie zajmował się przewożeniem takich ładunków na terenie prawie całej Europy, a głownie krajów bałtyckich. Mamy nadzieję że Mercedes jak i cysterna będą sprawować się bardzo dobrze i nie będzie z nimi jakiś większych problemów i usterek wymagających dużego wkładu finansowego Wink


Image


Image


Pozdrawiam
Prezes firmy Wink



RE: ES-POL Logistics - BorUwa - 30/10/2020 03:04 PM

Fajny zestaw Big Grin


RE: ES-POL Logistics - Ziom - 30/10/2020 03:35 PM

Bardzo przyjemny i ładny zestawik Big Grin


RE: ES-POL Logistics - myszaty - 30/10/2020 09:34 PM

Fajny zestaw Smile bezawaryjności i szerokiej drogi życzę Smile


RE: ES-POL Logistics - Lego97 - 02/11/2020 04:16 PM

WitamSmile

Dziś nieco inna trasa bowiem w sobotę o godzinie 10:30 wystrartowałem po nową naczepę do Augustowa

Wyjazd z Przasnysza
Image

Jednak jak zawsze musiało się coś z****ć i niecałe 30 km za Przasnyszem musiałem się zatrzymać i poprosić znajomego o przywiezienie prawa jazdy

Image

Na szczęście kolega przyjechał szybko i mogłem ruszać dalej po godzinie jazdy zatrzymałem się na śniadanie w Maku

Image
Image

Po śniadaniu ruszyłem dalej w stronę Augustowa już bez żadnych przystanków po drodzę
Image

Dalsza droga przebiegała spokojnie aż tu nagle 30 km przed Augustowem dzwoni Prezes że w Niedzielę ładujemy papier w Wilnie do Łodzi
Image

Jestem już w Augustowie teraz pora odszukać adres
Image

Znalazłem adres i idę szukać człowieka od wydawania naczep
Image

Jednak jeszcze dziś załadowałem puste palety do Kowna i oto fotka zestawuBig Grin

Image

Kowno zrzucone papier załadowany i czekamy na dokumenty
Image

Z fabryki papieru w Wilnie wyjechałem o godzinie 7:30 po godznie 11 z minutami zaparkowałem auto na ostatnim parkingu przed granicą i poszedłem zjeść obiad
Image

O godznie 12:30 zameldowałem się ponownie w Augustowie jednak teraz tylko przejazdem
Image

Wyjazd z Augustowa
Image

Witam was już w poniedziałek z racji iż w nocy ruszyłem z Ostrowi Maz. żeby w nocy przejechać przez Wawę to już ostatnia fota z rozładunku w Łodzi
Image

Pozdrawiam i zapraszam do komentowaniaCool



RE: ES-POL Logistics - seba0506 :) - 02/11/2020 04:22 PM

Fajna relacyjka siofer 10/10


RE: ES-POL Logistics - gejzer5 - 02/11/2020 07:18 PM

Ładny zestaw.