eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Patryk na wirtualnym szlaku - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Patryk na wirtualnym szlaku (/thread-52342.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Patryk na wirtualnym szlaku - BaToNxpompa - 17/11/2020 12:58 PM

No dzień dobry. Będę tu wrzucał fotki z wirtualnych tras od czasu do czasu. Zachęcam do obserwowania wątku! Smile

Obecnie jestem zatrudniony w firmie PMK Logistics od ośmiu miesięcy i poruszam się zestawem Scania R o mocy 560KM z firanką schmitz.


Image

Załadowałem cegłę, załadunek w miarę szybki teraz gonimy na Anglię.
Image
Ogień na tłoki! V8 POWER Truck
Image
Mamy godzinę 19:28 i właśnie wjeżdżam do portu. Prom na 22:30 do Puttgarden i tam wykręcimy pauzę.
Image
Dojechałem sobie na parking i będę kręcił 11. O dziwo parking u Niemca pusty... Smile Ostatnio zepsuła mi się lodówka i musiałem ograniczyć swoją przestrzeń w kabinie lodówką przenośną, ale cóż szybka szama, krótki spacerek po parkingu i widzimy się rano. Wink
Image


Image


Image


Image


Image
Godzina 11 melduję się z parkingu i ruszam dalej przed siebie w kierunku Anglii. Szerokości.
Image



RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - Tedy - 17/11/2020 01:55 PM

Fotki są ok ale każdorazowo rób między nimi odstęp wtedy lepiej się je będzie oglądaćSmile


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - SprintereK. - 17/11/2020 02:02 PM

Kozak foty! Czekam na więcej! Big Grin


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - Ziom - 17/11/2020 02:21 PM

Kapitalna fotorelacja 10/10. Jest moc Wykrzyknik Cool


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - BaToNxpompa - 18/11/2020 08:36 PM

Witam ponownie! Kolejne foteczki lecą do Was - mam nadzieję, że ucieszą oko. Big Grin


Dojeżdżam powoli z cegiełką na miejsce rozładunku w Aberysthwyth. Widzimy się na rozładunku.
Image

Image

Image

No to mamy małe atrakcje na wjeździe do firmy... ciasno tu, że wchodzę dosłownie na styk. Spójrzcie sami. Smile
Image

Image

Trasa, którą pokonałem to:
Stockholm - Aberysthwyth
Ilość kilometrów: 2308
Ładunek: Cegła(22 tony)


No i witam się z Wami już rozładowany. Mały problem z papierami, ale wszystko wyjaśnione, rozładowane błyskawicznie Big Grin to teraz mamy dolot 72 km na pusto do kolejnego miejsca załadunku. Będziemy tam ładować jakieś deski i polecimy z nimi do miasta Soria w Hiszpanii. A teraz szybka 45'tka niestety na przystanku autobusowym, ale czasami tak bywa. Przy okazji wyjmę resztę gratów z torby i sobie poukładam.
Image

Image

Załadowany to teraz pauza i nad ranem wyruszymy dalej.
Image





RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - Tedy - 18/11/2020 08:37 PM

Fotki bardzo fajne, ujęcia też ale co tak Cię skręciło na tej pierwszej fotceTongue


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - Ziom - 18/11/2020 08:39 PM

Aleś świetna i wspaniała fotorelacja , fajniutkie też ujęcia - 10/10


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - maksymilian22 - 18/11/2020 08:40 PM

kozak foty pozdrawiam


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - patryk1827 - 18/11/2020 10:56 PM

Scania jest niepozorna i to robi ogromną robotę wśród tych różnorodnych zdjęć. Big Grin


RE: Patryk na wirtualnym szlaku - Fotorelacje - BaToNxpompa - 23/11/2020 08:25 PM

Witajcie. Słowem wstępu chciałbym powiedzieć, że nie zobaczycie mnie już w barwach PMK, ponieważ się zwolniłem. Byłem tydzień na bezrobociu aż mój sąsiad się do mnie odezwał czy nie chciałbym trochę u niego polatać na chłodni, bo jego kierowca złamał nogę. Bez chwili zastanowienia zgodziłem się bo kasa potrzebna a pracy nie ma. Tak więc mały zwiastun mojego nowego zestawu na okres powrotu kierowcy Mariusza.

Image
Nie będę się do niej pakował, zostawiam wszystko tak jak jest. W końcu jestem tylko na chwilę, więc nie widzę sensu wyrzucania i wrzucania gratów.

Witam się z wami ze stacji Wink Ładujemy kotły i gonimy do domu bo o 1 mamy załadunek jabłek w Piotrkowie Trybunalskim i polecimy do Wrocławia. Do zobaczyska!Cool
Image