eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Buwek MASAKRUJE Polesie (ale clickbait)... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Buwek MASAKRUJE Polesie (ale clickbait)... (/thread-52358.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - buwek - 19/04/2021 07:09 PM

Szlak Buwka gotowy do wydania!
Witajcie. Chciałbym wam przedstawić ostatnią swoją pracę na wersji 0.6.
DK30, Lubań i DW*jakaśtam* zostały przełożone na przyszłość.

A ostatnią pracą było odświeżenie Kątów Wrocławskich(a raczej A4 przy nich) w celu poprawy optymalizacji. Myślę, że jest znacznie lepiej i optymalizacyjnie a i wygląd troszku się polepszył Wink

Image
Image
Image
Image
TEEE SZUWAK A TO PRZECIE FIKCYJNEJ BYŁ TEREN
Tak. Był i w sumie dalej jest. Ale przy okazji naprawy błędów wywołanych przez moją mapę odświeżyłem te tereny Big Grin

A więc Szlak Buwka nadchodzi wielkimi krokami.

Korzystając z okazji, powiem jeszcze(bo nie chcę zaczynać nowego postu na ogólnym temacie Szlaku), że dołączył do nas nowy Map Maker-Iwuspablo. Szykuje dla was masę terenów Wink Na razie na Dolnym Śląsku, w tym miasto w którym był zakład Unitry Big Grin Zgadujcie jakie Smile

Pozdrawiam Smile


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - Michal_Z_gno - 19/04/2021 11:41 PM

Nie no bawisz się fajnie i to trzeba przyznać.


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - buwek - 24/04/2021 06:35 PM

Buwak tym razem nie zachorował na leniuchozę powydawczą...
Wszystko dzięki pewnemu lekowi doktora Włóczniowskiego( Wink ): https://media.discordapp.net/attachments/829308342714761276/835146411577442334/unknown.png

A tak poważnie.
Wróciłem do grzebania nad DK30. Odcinek Zgorzelec-Lubań jest już gotowy Smile
Image
Image
Cała DK30 Zgorzelec-Lubań jest próbą zastosowania mojego nowego stylu budowania(który wprowadziłem budując S8 do Kępna) w warunkach do których nie powstał. DK94 na której styl zastosowałem raczej jest drogą nizinną. A tu mamy wzgórki, pagórki itp. Wink Mam nadzieję że to dobrze wygląda. Od oceny jesteście Wy Big Grin

Na Szlaku 0.6 już wynalazłem sporo błędów więc wkrótce powinna wyjść wersja 0.61.
Ale ona będzie już kompatybilna z Fikcyjną Polską.

Pozdrawiam Big Grin


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - buwek - 15/05/2021 09:33 PM

A jednak Buwka okropna choroba zwana leniuchozą powydawczą dopadła i przez to lenił się ponad dwa tygodnie I GRAŁ W CITIESKI ZAMIAST SIEDZIEĆ W EDYTORZE OHHHHHHHHHH

Ale jak wrócił to zaczął robić landówkę Tongue

Proszę bardzo jakaś tam dróżka między Nowogrodźcem a Bolesławcem-czyli jak zrobić 4 zdjęcia z kilku kilometrów drogi.
Image
Image
Image
Image

Teraz czeka mnie zrobienie Nowogrodźca, i DW357 wraz z miastem Lubań... I w map edytorze zakończę prace nad wersją 0.61... To co powstanie dalej to będzie leżeć w archiwach i czekać na wydanie Smile

Pozdrawiam i dobranoc Papa Sleepy


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - BaKing - 15/05/2021 09:37 PM

ileż możesz grać w te citiesy? :E dobrze że w końcu się nawróciłeś i coś zrobiłeś :E


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - Michal_Z_gno - 17/05/2021 10:49 PM

Klimacik jest i to najważniejsze.


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - Italiano - 18/05/2021 02:57 PM

Klimacik może i jest, ale przydałoby się do klimaciku dodać trochę np znaków drogowych i pierdółek, bo jakoś tak pusto się ta "landówka" prezentuje. A jak wiemy w Polskich realiach stawia się znaków od cholery nawet tam gdzie nie są one do końca potrzebne. Jakieś ostrzeżenia o zakrętach, dzikich zwierzątkach, ograniczenia prędkości bo wyjazd od rolnika itp. Tego w sumie mi tutaj brakuje. Tak poza tym wygląda w porządku, tylko tego życia trochę brak.
No chyba, że akurat na screeny takie się trafiły tereny "bezznaczne".


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - arni556 - 29/05/2021 09:20 PM

Buwek mam takie pytanko: a mianowicie jakie masz plany co do tworzenia? Bo nie powiem pojeździłem trochę po Twoich terenach wydanych i są ładne Wink


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - buwek - 30/05/2021 04:04 PM

(29/05/2021 09:20 PM)arni556 napisał(a):  Buwek mam takie pytanko: a mianowicie jakie masz plany co do tworzenia? Bo nie powiem pojeździłem trochę po Twoich terenach wydanych i są ładne Wink

Plany ODE MNIE są raczej skromne Smile
To co będzie w 0.61 dowiecie się za chwilę...
Natomiast w 0.7 planuję przyłączyć do mapy pracę innego map makera-Iwuspablo. Będzie spora część Dolnego Śląska.
Ja najpewniej będę rozwijał się z S8 na zachód. Być może dalej coś na dolnym śląsku będę robił... Nie wiem...


RE: Biwak MASAKRUJE grę [kurde ale clickbait] - buwek - 30/05/2021 04:15 PM

Szlak Buwka v0.61 nadchodzi!

Witajcie. Niedawno wyszła Fikcyjna Polska 1.40. Oczywiście od razu pojawiły się pytania o kompatybilność z Szlakiem Buwka. Oficjalnie: Szlak Buwka v0.6 nie współpracuje poprawnie z Fikcyjną Polską 1.40. Angry

A teraz do rzeczy.

W wersji 0.61 pierwotnie miał się pojawić łącznik Zgorzelec-Bolesławiec i miasto Lubań. Za poradą jednej osoby, presją czasu i moją niechęcią do wykonywania Lubania, żadne miasto z firmą się w nowej wersji nie pojawi.
Za to dobra informacja jest taka:
Od wersji 0.61 trasę Zgorzelec-Wrocław będzie można przejechać w pełni nie-autostradą
A teraz czas na trochę "zdjemciuw" Wink
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pozdrawiam Big Grin