eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Buwek MASAKRUJE Polesie (ale clickbait)... - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Buwek MASAKRUJE Polesie (ale clickbait)... (/thread-52358.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - adamets2 - 18/07/2021 02:21 PM

Sorry za pytanie, ale trochę się pogubiłem. Czy jest jakaś wersja tej mapy pod ETS 2 1.40 ? Bo tu nie widzę, a po wpisaniu w google pojawia się jakiś film z YT, ale link do ściągnięcia nie jest aktywny. To nie to, że jakoś pośpieszam twórców czy coś w tym stylu tylko pytam informacyjnie. Ewentualnie jak coś wiadomo to kiedy mniej więcej można się jej spodziewać pod ETS 1.40 lub 1.41 a może planowana jest na jeszcze późniejszą wersję ? Pozdrawiam i dziękuję za to, że robicie dla nas ten projekt.


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - PatrykPL - 18/07/2021 10:35 PM

(18/07/2021 02:21 PM)adamets2 napisał(a):  Sorry za pytanie, ale trochę się pogubiłem. Czy jest jakaś wersja tej mapy pod ETS 2 1.40 ? Bo tu nie widzę, a po wpisaniu w google pojawia się jakiś film z YT, ale link do ściągnięcia nie jest aktywny. To nie to, że jakoś pośpieszam twórców czy coś w tym stylu tylko pytam informacyjnie. Ewentualnie jak coś wiadomo to kiedy mniej więcej można się jej spodziewać pod ETS 1.40 lub 1.41 a może planowana jest na jeszcze późniejszą wersję ? Pozdrawiam i dziękuję za to, że robicie dla nas ten projekt.

Fikcyjna Polska v1.40.1
Link do pobrania:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Pozdrawiam.


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 03/01/2022 07:49 PM

Czas odkopać ten temat...

Image

Posty na głównym temacie Polesia będą się pojawiać gdzieś tak co tydzień... Publikować je tam będzie też Shaqim Smile

Miłego wieczora


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 22/01/2022 09:41 PM

Image
Image
Chyba żyję :E

Chociaż ta wioska mnie męczy strasznie, stąd chyba po prostu 99% to będą domki za drzewami byle to skończyć.


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 25/01/2022 09:51 AM

Image
Znowużem na zdalnych :E
(EDIT: Nie siedzę na lekcjach w edytorze, lekcje zaczynają mi się za jakiś czas dopiero, więc skorzystałem :E)


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - Daras94 - 25/01/2022 05:12 PM

Dobra Robota Smile


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 14/02/2022 08:27 PM

Image
Polesie 0.3 będzie oficjalnie wydane niedługo, a ja już pracuję nad kolejnymi terenami Smile


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 26/02/2022 04:51 PM

Image

Niektórzy może poznają po układzie gdzie to Smile Patykiem_1


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 05/03/2022 10:24 PM

Powstaje coś, co doda trochę równowagi w ładunkach na mapce Smile
(Lokacja w tym konkretnym miejscu fikcyjna)
Image
2patyk


RE: Bebek MASAKRUJE grę(osz kurde ale clickbait) - buwek - 12/03/2022 08:19 PM

Niby nie powinienem wam psuć radości z jeżdżenia po Polesiu, ale trudno Tongue
Trzymajcie zrzut ekranu z nowego terenu Wink
Image
Kto odgadnie, ten wygra talon na balon...