eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mody - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Mody (/thread-52418.html)



Mody - Bolson - 04/12/2020 03:37 PM

Cześć, jakie Mody polecacie na start takie podstawowe które według was powinny być przed pierwszym uruchomieniem ETS2 ? Cool


RE: Mody - Michal_Z_gno - 04/12/2020 07:58 PM

Ogólnie to trochę temat rzeka bo mody każdy sobie dobiera raczej indywidualnie i nie ma jednego sprawdzonego przepisu na listę tych najważniejszych Tongue

Tak czy siak jeśli chodzi o mapki to można polecić PM + PR lub Fikcyjną Polskę (jak ktoś lubi mniejszą mapkę ale z większą dozą klimatu).
Zestaw i reszta modów to jak pisałem powyżej co kto lubi to bierze.


RE: Mody - Bozo - 04/12/2020 08:29 PM

Wg mnie mod graficzny/pogodowy bo z aktualnym oświetleniem gry jest po prostu słabo tj. za ciemno.

Polecam Realistic Brutal Weather. Reszta według własnego uznania/gustu.


RE: Mody - adamets2 - 05/12/2020 11:32 AM

(04/12/2020 03:37 PM)Bolson napisał(a):  Cześć, jakie Mody polecacie na start takie podstawowe które według was powinny być przed pierwszym uruchomieniem ETS2 ? Cool

Z mapowych to chyba "święta trójca" jak mawia WB:
ProMods + Poland Rebulding + Rus Map

Do grania na osobnej mapce: Fikcyjna Polska

Ja też jestem początkujący. Z uwagi na ograniczenia sprzętowe na razie gram bez tych modów, ale zainstalowałem sobie pod główną mapkę: Paris Rebulding, a na osobnej North Brazil i obie polecam. Brazil nie wymaga DLC, Paris wymaga wyłącznie Viva La France.

Oczywiście do większości modów musisz mieć wszystkie DLC.

Z modów pogodowych testowałem winter mod, ale za słaby sprzęt więc nie gram na tym, ale mod ładnie się prezentuje. Modów jest cała rzeka na wszystko, ale z tego co czytałem nie można przesadzić bo gra może się zawieszać.