eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Migawki od elesza - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Migawki od elesza (/thread-52453.html)

Strony: 1 2


Migawki od elesza - not today - 13/12/2020 06:06 PM

Witajcie, z tej strony elesz!
Postanowiłem wreszcie rozpocząć fotorelację z moich przygód!
Po dziesiątkach tysięcy mil zrobionych w American Truck Simulator postanowiłem wsiąść w samolot i spróbować swoich sił na drogach europejskich! Mam lekkie obawy - mniej miejsca w ciężarówce, węższe drogi i (o zgrozo) dwupasmowe autostrady 0recourse. No ale żadna przygoda mi niestraszna!

Od dawna jestem fanem marki Mercedes, więc już pewnie domyślacie się czym będę śmigał! Na start wybrałem MP3 w dosyć biednej wersji ale co tam! Piękny kawał sprzętu i doczekać się nie mogę kiedy będę mógł zakupić wersję z V8 Heart

Na początek start z Warszawy, kierunek Kaliningrad, na pace pasztet Szczerbol
Image
Image

Jak widzicie pogoda nie dopisuje, temperatura na minusie, ślizgawica jak cholera, a do tego mgła. Dobrze, że nowiutkie Micheliny założone.

Image

Nie obeszło się bez przygód, przed samym Białymstokiem na drogę wybiegł jeleń, nie miałem wyboru, dobrze, że rowu głębokiego nie było...

Image

Ale dobre chłopaki pomogły i pojechałem dalej Big Grin
Niedługo dalsza część relacji, o ile szczęśliwie dojadę!
Mam nadzieję, że wam się spodoba Cool



RE: Z ziemii amerykańskiej do ziemii europejskiej - Bozo - 13/12/2020 08:37 PM

Jak na początek to jest całkiem nieźle. Czekam na kolejne opisy i fotorelacje Smile


RE: Z ziemii amerykańskiej do ziemii europejskiej - Daras94 - 13/12/2020 10:22 PM

Ciekawie się temat zaczyna....oby tak dalej Smile


RE: Z ziemii amerykańskiej do ziemii europejskiej - not today - 21/12/2020 08:01 PM

Witajcie, to ponownie ja Big Grin Troszkę się u mnie zmieniło, a więc po kolei:
Po 1. Niestety musiałem pożegnać się z Mercedesem, moją błękitną strzałą... Zakupił go mój znajomy, który będzie nim śmigał po Ojczyźnie. Decyzje dobrze przemyślałem, nie żałuję jej, ale mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł zakupić wymarzone V8.
Po 2. Zatrudniłem pierwszą osobę w mojej firmie, więc musiałem zakupić dla niej ciągnik. Wybór padł na Scanie S Next Gen, bardzo poprawny pojazd, któremu nic nie brakuje. Myślę, że dobrze się będzie śmigało.
Po 3. Zakupiłem nowy sprzęt dla siebie... Czarne Volvo FH460! Gdy je tylko zobaczyłem nie mogłem się oprzeć. Dla mnie wygląda jak śliczny gangus, coś jak czarna G klasa na rosyjskich blachach Cool Mam nadzieję, że wam się spodoba. Przyjęło roboczą nazwę "czarna mamba", dla porównania wstawiam wam niżej fotkę i będziecie mogli ocenić czy faktycznie coś z tej mamby ma Big Grin

Image
Image
Image
Image

A teraz czas na krótką relację z trasy Brema-Amsterdam, ładunek żyto Smile
let's get down to business!




Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Dajcie znać jak wam się podoba relacja Tongue Zdjęcia prosto z gry, może kiedyś pokuszę się o obrókę.
Do zobaczenia przy następnej relacji!
Szerokości!



RE: Migawki od elesza - myszaty - 21/12/2020 09:34 PM

Zapowiada się bardzo ciekawie Smile świetne ujęcia, będę tu zaglądał...


RE: Migawki od elesza - Ziom - 21/12/2020 09:47 PM

Elegancko się zapowiada , ponadto bombowe fotki i ujęcia Wink.


RE: Migawki od elesza - Daras94 - 21/12/2020 11:14 PM

Malina foteczki Smile


RE: Migawki od elesza - Tedy - 22/12/2020 10:32 AM

Volvo jak i same fotki bardzo mi się podobają a jeszcze bardziej będą mi się podobać jak w przyszłości zrobisz odstępy miedzy fotkami 9w0yi0


RE: Migawki od elesza - not today - 27/12/2020 11:24 AM

Kilka fotek Czarnej Mamby z Francji i Scanii ze śmigania po Polsce Tongue

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Migawki od elesza - Bozo - 27/12/2020 12:17 PM

W tym szaleństwie jest metoda Ok