eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kierownica Volvo - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Download (/forum-270.html)
+---- Wątek: Kierownica Volvo (/thread-52462.html)

Strony: 1 2


Kierownica Volvo - Galaxy - 15/12/2020 10:19 AM

Wydaje Wam kierownice do Volva, która wpadła w ręce nieodpowiednich osób.
Komu tam pasuje to sobie używajcie, jednak nie róbcie jak te osoby, które o wydanych rzeczach mówią, że to ich prywatne Smile
Działa nawet na Volvie SCSu, wystarczy dać na samą góre i w serwisie wybrać drugą kierownice.

Pozdrowienia dla Adriana M i Igora P.

Image



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Autorów nie znam(jeśli ktoś zna niech da info)
Konwert do ETSa - Iśmik






RE: Kierownica Volvo - Igieev_ - 15/12/2020 10:21 AM

króciutko i tyle


RE: Kierownica Volvo - legutek22 - 15/12/2020 10:23 AM

Zdrowy dziękować Smile


RE: Kierownica Volvo - Tytusik86 - 15/12/2020 10:23 AM

A.M TO CH*J Wykrzyknik! Jazda


RE: Kierownica Volvo - BorUwa - 15/12/2020 03:26 PM

Niestety tak to jest jak nie umie się docenić czyjejś pracy. Szkoda, że przez takich idiotów jakich pozdrawiasz w poście trafiła ta kiera i tak w wiele rąk... Za czasaów UT Zawadki te interiory z tą kierką trzymały klimat! Morał z tego taki, że nie ma co sprzedawać swoich prac bo i tak kolega koledze poda i prędzej czy później zostanie wydane. Pozdrawiam ciepło


RE: Kierownica Volvo - Lodomirel - 27/11/2021 08:03 PM

Wrzucam wam nowy link, kierownica działa na 1.42 bez większego problemu. Wrzucam głównie dlatego, że nie rozumiem człowieka który wrzucił tą kierownicę na pewien portal na którym można kupowac rzeczy do ETS'a i kosztuje 2 euro (XDDDD). Być może ma jakieś poprawki czy coś ale wygląda troche dziwnie, już lepsza kierownica jest w volvie od Johny244.

W tej kierownicy nic nie edytowałem, sprawdziłem tylko czy działa bez problemu na 1.42 i wrzuciłem na nowy link bo ten padł.



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Kierownica Volvo - ToNieMrKuba - 27/11/2021 08:06 PM

(27/11/2021 08:03 PM)Lodomirel napisał(a):  
Wrzucam wam nowy link, kierownica działa na 1.42 bez większego problemu. Wrzucam głównie dlatego, że nie rozumiem człowieka który wrzucił tą kierownicę na pewien portal na którym można kupowac rzeczy do ETS'a i kosztuje 2 euro (XDDDD). Być może ma jakieś poprawki czy coś ale wygląda troche dziwnie.

W tej kierownicy nic nie edytowałem, sprawdziłem tylko czy działa bez problemu na 1.42 i wrzuciłem na nowy link bo ten padł.



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Akurat gumroad nie służy tylko do sprzedawania modów do etsa


RE: Kierownica Volvo - Lodomirel - 27/11/2021 08:07 PM

(27/11/2021 08:06 PM)ToNieMrKuba napisał(a):  
(27/11/2021 08:03 PM)Lodomirel napisał(a):  
Wrzucam wam nowy link, kierownica działa na 1.42 bez większego problemu. Wrzucam głównie dlatego, że nie rozumiem człowieka który wrzucił tą kierownicę na pewien portal na którym można kupowac rzeczy do ETS'a i kosztuje 2 euro (XDDDD). Być może ma jakieś poprawki czy coś ale wygląda troche dziwnie.

W tej kierownicy nic nie edytowałem, sprawdziłem tylko czy działa bez problemu na 1.42 i wrzuciłem na nowy link bo ten padł.



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Akurat gumroad nie służy tylko do sprzedawania modów do etsa
No nie wazne, w kazdym razie dla mnie smieszne jest to ze sprzedaje wydaną rzecz za 2 euro, tak samo wydany tandem scanii R1.


RE: Kierownica Volvo - ToNieMrKuba - 27/11/2021 08:15 PM

(27/11/2021 08:07 PM)Lodomirel napisał(a):  
(27/11/2021 08:06 PM)ToNieMrKuba napisał(a):  
(27/11/2021 08:03 PM)Lodomirel napisał(a):  
Wrzucam wam nowy link, kierownica działa na 1.42 bez większego problemu. Wrzucam głównie dlatego, że nie rozumiem człowieka który wrzucił tą kierownicę na pewien portal na którym można kupowac rzeczy do ETS'a i kosztuje 2 euro (XDDDD). Być może ma jakieś poprawki czy coś ale wygląda troche dziwnie.

W tej kierownicy nic nie edytowałem, sprawdziłem tylko czy działa bez problemu na 1.42 i wrzuciłem na nowy link bo ten padł.



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Akurat gumroad nie służy tylko do sprzedawania modów do etsa
No nie wazne, w kazdym razie dla mnie smieszne jest to ze sprzedaje wydaną rzecz za 2 euro, tak samo wydany tandem scanii R1.

Autentycznie w wydanym edicie volvo fh3 jest ładniejsza kiera, w dodatku za darmo

Image



RE: Kierownica Volvo - Dżordż - 27/11/2021 10:03 PM

Z całym szacunkiem, ale czy ja komuś nakazuję to kupować?

Ps. Kierownica jest moim prywatnym starym modelem, więc chyba mam tskie prawo.