eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Opel Astra H 1.7 CDTi OPC-Line - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Samochdy osobowe < 3.5t (/forum-428.html)
+----- Wątek: Opel Astra H 1.7 CDTi OPC-Line (/thread-52514.html)

Strony: 1 2


RE: Opel Astra H 1.7 CDTi OPC-Line - Pivek - 04/04/2021 10:42 PM

(04/04/2021 06:30 PM)Marcin D napisał(a):  Zacnie panie. Jakie dalsze plany co do asterki??
Wszystko pokrótce opisane w pierwszym poście, ale z takich bliższych to na pewno trzeba znaleźć opony, no i przede wszystkim detailing wnętrza jak i zewnętrza, aby to się prezentowało. :E

(04/04/2021 07:04 PM)F34TH3R napisał(a):  Elegancki Astefix Big Grin dziadzia w recaro popylał? Big Grin
Tak i nawet dalej by popylał, gdyby nie to, że auto było dla niego za niskie i musiał kupić coś wyższego.

Z aktualniejszych rzeczy. Udało mi się zakupić brakującą felgę do kompletu. Po świętach lecą do malowania, a potem jak się uda znaleźć oponki to od razu na auto Big Grin

Image



RE: Opel Astra H 1.7 CDTi OPC-Line - Pivek - 17/05/2021 11:36 PM

Czas na małą aktualizację :E

Nowe koła wleciały już jakiś czas temu, ale z powodu, że byłem w pracy to nie miałem jak wrzucić fotek. :E Wiem, że brakuje kapselków ale trzeba je wpierw skompletować i lekko odświeżyć :E

Image

Image

Image

Image

Ostatnio jadąc A1 do Gdańska miałem małą przygodę z tabliczką leżącą na jezdni. Ubezpieczalnia jednak pokazała środkowy palec i nie chciała wypłacić odszkodowania pomimo, że wina ewidentnie była po stronie zarządcy autostrady. Pozostało jedynie poczekać na wypłatę i pomalować zderzak we własnym zakresie.

Image

Parę dni temu wymieniłem oryginalne radio na lekko już leciwego Zeneca ZE-NC5010. Udało się dorwać od znajomego w fajnej cenie. Ma najważniejsze funkcje, czyli USB i BT także mi wystarczy.

Image

Image

Image