eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Samochdy osobowe < 3.5t (/forum-428.html)
+----- Wątek: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI (/thread-52516.html)

Strony: 1 2


VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Soczewa - 29/12/2020 12:23 PM

Witam czas się pochwalić swoim samochodem na co dzień .Auto zakupione za symboliczne pieniądze od starszego człowieka co sprowadził sam go w 2009 roku do kraju i do tego momentu użytkował jego ,jestem 2gim właścicielem w kraju
Passat jak to passat posiada wyposażenie ABC (Absolutny Brak Czegokolwiek) z opcji ma tempomat i klimatyzacje
Specyfikacja :
Silnik 1.9 TDI 131km (AWX)
Skrzynia: Manualna 5 biegów
Nadwozie: Kombi
Kolor : LA7W Reflex Silver
Przebieg:302178km
Plany co do niego
Wymiana Zderzaka Przedniego (najchętniej USA)
Błotnik Lewy Przód
Zderzak Tył (najchętniej USA)
Klapa Tył (najchetniej USA)
Jakiś ładne alufelgi najchętniej BBS Motorsport
Lekkie obniżenie
Lampy Tył dymione
Przednie z czarnymi Środkami
Poniżej zamieszczam kilka fotografii znalezionych na dysku
Image

Image



RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Bytnarek - 29/12/2020 12:25 PM

Legacnko tylko troche bym go poprawil wyglądowo i cacyWink


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Iśmik - 29/12/2020 01:04 PM

Ale gruzowisko. Wstydziłbym się przyznać, że jestem jego właścicielem.


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Szosa - 29/12/2020 01:14 PM

(29/12/2020 01:04 PM)Iśmik napisał(a):  Ale gruzowisko. Wstydziłbym się przyznać, że jestem jego właścicielem.

Gorsze ludzie mają, a na pierwsze po co lepszeBiggrin2

To ten co za remizą staje, jak sa potańcówki na dyskotekach? Big Grin


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Iśmik - 29/12/2020 02:44 PM

(29/12/2020 01:14 PM)Szosa napisał(a):  
(29/12/2020 01:04 PM)Iśmik napisał(a):  Ale gruzowisko. Wstydziłbym się przyznać, że jestem jego właścicielem.

Gorsze ludzie mają, a na pierwsze po co lepszeBiggrin2

To ten co za remizą staje, jak sa potańcówki na dyskotekach? Big Grin

No mają, ale nie wrzucają na fora XD


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Szosa - 29/12/2020 02:49 PM

(29/12/2020 02:44 PM)Iśmik napisał(a):  
(29/12/2020 01:14 PM)Szosa napisał(a):  
(29/12/2020 01:04 PM)Iśmik napisał(a):  Ale gruzowisko. Wstydziłbym się przyznać, że jestem jego właścicielem.

Gorsze ludzie mają, a na pierwsze po co lepszeBiggrin2

To ten co za remizą staje, jak sa potańcówki na dyskotekach? Big Grin

No mają, ale nie wrzucają na fora XD

No jak nie.. Niektórzy to robia nawet z forum komis niemieckich aut.. Zreszta ślady codziennego użytkowania nie czynią z auta gruza Tongue każdy orze jak może, a z gruzów też robia fajne auta..
Podam Ci Mateuszu przykład mojej vectry jak się śmiali , że gruz , poobijana , nadkola w szpachli, połamane zderzaki, że wieś ringi... A później te same osoby pisały, że szanują za to że chciało mi się do ładu dociągnąć starą vectre B z 1.6 pod maską. Tongue
Miała mieć już kompletny paiet zendera, ale niestety poszła z dymem.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Więc i z gruza może coś się zrobi, zobaczymy co dalej, nie ma co z góry oceniać SzczerbolSzczerbol


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - BorUwa - 30/12/2020 04:51 PM

Patrząc na twoje auto to nie ma w co pakować pieniędzy, a do tego jest to zwykły poobijany passat b5 1.9 tdi... Jeszcze jakby był w fajnej opcji albo z fajnym silnikiem to warto włożyć trochę grosza, a przy jego aktualnym, opłakanym stanie trzeba być niespełna rozumu. Felgi, które chcesz kupić są tyle warte co ten passat aktualnie, może trochę więcej. 2smiech


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Kędzierzawy - 30/12/2020 05:02 PM

Z całym szacunkiem Boruwa ma rację, pchać siano w auto ze znacznym (nie jest ogromny) przebiegiem z tego a nie innego roku to bezsens. Lepiej jeździć jak jest aby sprawny, w między czasie dozbierać i kupić coś fajnego. To moje zdanie.Jednakże życzę bezawaryjnej jazdy, jak na pierwsze auto git maszyny.


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - Luksik[sc] - 30/12/2020 08:18 PM

Koszty użytkowania tego auta są śmieszne i wymienienie paska na coś nowszego względem tco może wyjść gorzej.


RE: VW PASSAT B5FL 1.9 TDI - łukasz123 - 30/12/2020 09:26 PM

Wsm tak patrzac to jak kolega wyzej napisal inwestowanie w passata to nawet nie sa duze koszta sam silnik mozna wyrwac za 4 stowki a co do kol to jak boruwa napisal nie potrzebne zostaw stalowki ale wywal wies kolpaki a na lato wyrwij z jakiegos zlomowiska ori alu do passata pomaluj i bajka