eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Zestawy map - info co i jak można łączyć. (/forum-582.html)
+----- Wątek: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 (/thread-52532.html)

Strony: 1 2 3


Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - adamets2 - 03/01/2021 04:48 PM

Po paru dniach walki udało mi się ustawić prawie wszystko co chciałem. Jest to głównie zalecenie Wombat Trucker z moimi modyfikacjami. Poniżej obrazek jak to zrobiłem. 9 to ostatnie mody, 1 to pierwsze mody o najwyższym priorytecie. Możecie zignorować mody na ciężarówki czy akcesoria. Na obrazku mody z początku/końca każdej strony się powtarzają - to oczywiście dla czytelności. W rzeczywistości są pojedynczo Smile

Image

Największe problemy miałem z połączaniem Russian Open Spaces 9.0 . W pobliżu St. Petersburga, a właściwie za nim ginęła droga i były jakieś nie połączone drogi. Winowajcą okazał się SZM_Addon_2v który też coś tam zmieniał.

Jestem zupełnie początkujący więc jak ktoś zauważy na tym obrazku, że coś jest nie tak bardzo proszę o informację. Myślę, że powinno być wszystko ok. Kamerą 0 pojeździłem trochę i było ok. Natomiast jest dziwny problem, że poprzez kontynuuj grę wchodzą wszystkie save, ale z menu już nie. Np mam wybrane jakieś zlecenie i chcę wgrać save wcześniejszego przed wybraniem zlecenia i nie wgrywa się. Tzn po 10 min rezygnuję... Te same save jak się wgrywa całą grę od nowa działają bez problemu. Może ktoś coś wie o co chodzi. Jak bym zauważył jakieś problemy będę aktualizować temat. I jeszcze jedna uwaga: ostatnio, parę dni temu powstała Promzona 9.0 pod 1.39, ale wywalało mi grę pod nią i wróciłem do 7.0 Inna uwaga jest taka, że Wombat Trucker nie zalecał żeby łączyć ROS z modyfikacją Piter for Rus Map, ale kto inny tego używał więc zostawiłem. Szczególnie, że zależało mi na St. Petersburgu.

Wszelkie uwagi mile widziane jak coś źle tu zrobiłem.


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - adamets2 - 06/01/2021 03:32 PM

Update: Ponieważ na mapie znajdowały się niepołączone drogi o czym pisałem w innym miejscu na forum warto zastąpić Great Steppe 1.38 na nowszą 1.39 i usunąć mod o nazwie: RusMap-add_on__Ershov_2.2.1-TGS_1.38.1_roadconnection.scs (na moim zdjęciu znajduje się w 6 kolumnie na samym dole/ 7 kolumnie na samej górze) . Ten mod, być może stwarzający problemy, jest już zbędny.

Niestety wraz z nowym Great Steppe i nowym Kaukazem Promzona 9 wciąż wywala błąd - być może ma to związek z fixem od Wombat Truckera.


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - adamets2 - 25/01/2021 01:53 AM

Update: Jest to prawie identyczna kompilacja jaką zaproponował Youtuber MX Trucker. Od siebie dodałem tylko NoFerries for ROS (żeby do ROS były wyłącznie połączenia drogowe). Przejechałem trochę kamerą 0 głównie w okolicach St Petrsburga i Promzony bo tam mnie wcześniej wywalało. Wszystko wydaje się ok. Na czerwono zakreśliłem mody nieobowiązkowe czyli naczepy, traffic i to no ferries. Mody uwzględniają najnowsze na chwile obecną mapy oraz połączenia.
Image

A tu mapka(oczywiście nie cała Smile :
Image

Z ważniejszych zmian w stosunku do wcześniejszego ustawienia to zmiana położenia wielu modów, ale jest tak jak to robił MX Trucker. Dodane najnowsze połączenie ROEX z końcówką v4, a także Promzona 9 oraz najnowszy fix od Wombata w wersji v2.


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - jakub92 - 22/03/2021 04:01 PM

Mam w menedżerze modów project turkey, ale tylko kilka miast Turcji, dużo mniej niż na tym screenie. Właściwie tylko zachodnia i południowa Turcja bez połączenia z Southern Region. W czym może być problem?


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - Bozo - 22/03/2021 04:09 PM

jakub92 - Od wersji 2.6 Free lub 2.9 premium, można użyć tylko "Project Turkey 1.3 LITE". Cała Turcja jest dostępna dla wcześniejszych wersji ROEX tj. 2.8/2.5 Smile


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - adamets2 - 23/03/2021 01:10 PM

(22/03/2021 04:01 PM)jakub92 napisał(a):  Mam w menedżerze modów project turkey, ale tylko kilka miast Turcji, dużo mniej niż na tym screenie. Właściwie tylko zachodnia i południowa Turcja bez połączenia z Southern Region. W czym może być problem?

Tak jest dokładnie jak pisze Bozo. Ja jeszcze dodam dla uzupełnienia, że połączenie z SR jest tylko do wersji płatnej 2.8.

Osobiście z powodu Turcji oraz tego, że mapa mi wywalała przez nowe łączniki do 2.9 - zostałem na 2.8. Ale głównie powód jest taki, że jest cała Turcja...


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - agula94 - 23/03/2021 01:20 PM

A co to jest w ogóle ten mod Południowa polska?


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - adamets2 - 23/03/2021 01:29 PM

(23/03/2021 01:20 PM)agula94 napisał(a):  A co to jest w ogóle ten mod Południowa polska?

Dodaje Połaniec i parę dróg/firm... Nakładka na PR/PM...


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - agula94 - 23/03/2021 02:46 PM

A który mod to połączenie ROex z Project Turkey? Bo mam wersję darmową. A czemu nie próbowałeś EAA?


RE: Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 - adamets2 - 23/03/2021 03:05 PM

(23/03/2021 02:46 PM)agula94 napisał(a):  A który mod to połączenie ROex z Project Turkey? Bo mam wersję darmową. A czemu nie próbowałeś EAA?

Jak się nie mylę ROEX automatycznie się łączy z Project Turkey (nie ma łącznika) bo to robią ci sami ludzie. Dlatego zresztą 2.8 chodzi wyłącznie z pełną Turcją, a 2.9 z LITE.

Owszem próbowałem EAA, ale gram tam jako standalone ponieważ nie ma w realu żeby ciężarówki dostarczały ładunki z Europy do Ameryki Płd. Zresztą EAA jest bardzo fajna, ale brak czasu żeby wszystko ze wszystkiego przejechać więc jeździłem tylko trochę tam.