eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie (/thread-52571.html)



Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie - Lodomirel - 12/01/2021 01:09 AM

Witam, korzysta ktoś z innego programu oprócz zModelera który jest płatny i nigdzie nie ma dostępnego cracka? Na przykład Blendera, i czy gorzej się to robi niż w zmodelerze? Albo może ktoś robi za darmo w zmodzie ale wątpię xD


RE: Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie - Kukasz - 12/01/2021 09:37 AM

Nie ma chyba większego wyboru niż Blender i Zmodeler. Osobiście korzystam z tego pierwszego i bardzo polecam. Jeśli chodzi o porównanie i trudność w obsłudze to wybieram blendera pewnie dlatego, że ze Zmodelerem miałem małą styczność a blender jest mi znany od bardzo dawna. W obu przypadkach porównując najnowszą wersje Zmodelera do blendera jesteśmy w stanie uzyskać to samo. Wybierając blendera przygotuj się na zżeranie dużej ilości pamięci RAM i dosyć częstą niestabilność podczas korzystania i edycji "cięższych" modeli ale to już pewnie zależy od danego sprzętu. Big Grin Jak masz jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć w tym wątku. Ok


RE: Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie - Lodomirel - 12/01/2021 12:46 PM

A słuchaj, mógłbyś dać nazwy albo linki do wtyczek które mogą otworzyć plik .z3d w blenderze?


RE: Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie - Wąski - 12/01/2021 01:12 PM

Blender nie otwiera z3d.


RE: Program do dodawania dodatków w ciężarówce/modzie - łukasz123 - 12/01/2021 01:54 PM

Zmodeler 3 to wielka kupa(prosty przyklad maping kabiny zmodeler sie laguje a blender smiga) modeluję w blenderze ale jakoś nie potrafię edytować modeli z etsa w nim coś ta wtyczka mi nie działa.Więc na początek poleciłbym ci blendera jest za darmo i ma więcej możliwości