eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu (/thread-52583.html)



Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu - Jadowity - 14/01/2021 02:12 AM

Od jakiegoś czasu mam problem z grą, polegający na tym że jadąc zaczyna się skokowe ładownie trasy i po chwili gra się wyłącza bez żadnego komunikatu. Dziś zaczęło się to dziać także w trakcie zakupów.
Nie ma reguły po jakim czasie się to dzieję, w trakcie jazdy czasem mogę pograć i 2-3 godziny, czasem 10 minut. W trakcie zakupów, nawet zaraz po włączeniu gry, wywala od razu przy przeglądaniu trucków. Próbowałem usunąć modyfikacje, których mam niezbyt wiele, ale nie przynosi to rezultatów, tak samo założenie nowego, czystego profilu bez żadnych modów.
Link do loga:

https://pastebin.com/faSNPnTr


RE: Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu - Kukasz - 14/01/2021 10:19 AM

Wygląda na to, że odinstalowałeś jakieś modyfikacje które miałeś zakupione i są w garażu. Najlepiej spróbuj na czystym profilu.


RE: Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu - Jadowity - 14/01/2021 06:53 PM

Wspomniałem już wyżej iż próbowałem gry z "czystym" profilem. Niestety, nic to nie daje. Instalacja na innych partycjach dyskach nawet, nie daje nic. Inne gry działają bez zarzutu, i to gry potrzebujące znacznie więcej zasobów. W każdym razie dzięki za próbę pomocy, czas napisać do suportu, a jak nie, to miejsce ETS zastapi coś innego.


RE: Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu - szy3mon - 16/04/2021 09:28 AM

Też mam taki problem jak Ty. Pomogło ci ? Jak tak to daj znać Smile


RE: Wyrzucanie z gry bez żadnego komunikatu - superpiotr4 - 16/04/2021 10:49 AM

(14/01/2021 06:53 PM)Jadowity napisał(a):  Wspomniałem już wyżej iż próbowałem gry z "czystym" profilem. Niestety, nic to nie daje. Instalacja na innych partycjach dyskach nawet, nie daje nic. Inne gry działają bez zarzutu, i to gry potrzebujące znacznie więcej zasobów. W każdym razie dzięki za próbę pomocy, czas napisać do suportu, a jak nie, to miejsce ETS zastapi coś innego.

Wrzuć loga jak grasz na czystym profilu. Bo ten log jest nieaktualny.