eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pomoc z Ui Shadow - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Pomoc z Ui Shadow (/thread-52602.html)



Pomoc z Ui Shadow - ostry_zabrze - 19/01/2021 05:51 PM

Witam
Zwracam się tutaj do ludzi bardziej zaawansowanych w edycji modeli w ets2, otóż sprawa ma się tak poprawiłem skalę modelu tj. skróciłem ramę do realnego wymiaru wszystko jest ok, ale tu pojawia się problem z cieniem. Wyciągnąłem z base oryginalny model ui_shadow do mojej konfiguracji przeskalowałem go wyeksportowałem wrzuciłem do swojego scsu, umieściłem moda na samym szczycie listy a cień jest dalej taki jaki był ori z gry. I tutaj moje pytanie czy ktoś może wiec jak to poprawić zeedytować żeby ui było tam gdzie ja chcę a nie wracało do ori pozycji z gry?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pomoc z Ui Shadow - kazan1234 - 19/01/2021 06:08 PM

jeśli scs zrobiłby tak, że wystarczy zmienić tylko dds to byłoby za mało. Przesuń flarę Shadow_x_crn bliżej do ciągnika to i fakeshadow Ci się zmieni


RE: Pomoc z Ui Shadow - ostry_zabrze - 19/01/2021 06:23 PM

(19/01/2021 06:08 PM)kazan1234 napisał(a):  jeśli scs zrobiłby tak, że wystarczy zmienić tylko dds to byłoby za mało. Przesuń flarę Shadow_x_crn bliżej do ciągnika to i fakeshadow Ci się zmieni

Ok, ale powiedz mi czy samo przesunięcie wystarczy skoro skracałem ramę to i cień musiałbym być skrócony więc zeskalowałem w zmodzie ten cień a dalej jest taki długi


RE: Pomoc z Ui Shadow - kazan1234 - 19/01/2021 06:28 PM

(19/01/2021 06:23 PM)ostry_zabrze napisał(a):  
(19/01/2021 06:08 PM)kazan1234 napisał(a):  jeśli scs zrobiłby tak, że wystarczy zmienić tylko dds to byłoby za mało. Przesuń flarę Shadow_x_crn bliżej do ciągnika to i fakeshadow Ci się zmieni

Ok, ale powiedz mi czy samo przesunięcie wystarczy skoro skracałem ramę to i cień musiałbym być skrócony więc zeskalowałem w zmodzie ten cień a dalej jest taki długi

no mówię Ci, przesuń sobie tą flarę i zobaczysz jaka magia się robi