eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Proszę o pomoc z modem morze czarne - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Proszę o pomoc z modem morze czarne (/thread-52675.html)



Proszę o pomoc z modem morze czarne - daniel20vm@gmail.com - 03/02/2021 05:43 PM

Hej, potrzebuję pomocy z modem Road to the baltic sea. Chodzi o to że gram w ETS posiadając następujące DLC:
- Going East
- Heavy Cargo Pack
- Specjal Transport
- Scandinavia
- Vive La France
- Italia
- Beyond the Baltic Sea
Oprócz tego co wyżej mam też zainstalowane
- Promods 2.41
- Poland Rebulding 2.32

Gra działała bez zarzutów. Wczoraj z racji iż jest promocja w sklepie Steam zakupiłem sobie dodatki
- High Power Cargo Pack
i - Road to the Black Sea

i tu się pojawił problem....

Po zainstalowaniu i załączeniu gry pojawił się następujący komunikat:
"zainstalowany dodatek nie jest kompatybilny z aktualna wersja gry euro truck simulator" - chodzi o Black Sea.

Po wczytaniu profilu okazało się że dodatek "Black Sea" nie jest aktywny.
Utworzyłem więc nowy profil i na nim również nie działa ten dodatek.

Co może być przyczyną?
p.s. wersja gry to cały czas 1.35 - nic nie grzebałem przy tym


RE: Proszę o pomoc z modem morze czarne - Galaxy - 03/02/2021 06:24 PM

Takie są efekty siedzenia na starszych wersjach gry, totalnie nie rozumiem czemu grasz na 1.35.


RE: Proszę o pomoc z modem morze czarne - eevinho - 03/02/2021 06:40 PM

Powiedz mi jedną rzecz, jak chcesz, aby DLC, które zostało wydane 5 grudnia 2019 roku, współpracowało z wersją gry, która została wydana 5 czerwca 2019 roku? Wystarczy, że zrobisz aktualizację gry i problem zostanie rozwiązany. Tongue


RE: Proszę o pomoc z modem morze czarne - daniel20vm@gmail.com - 03/02/2021 08:50 PM

dziękuję za odzew w temacie Smile zanim dostałem odpowiedź zacząłem niecierpliwić i zrobiłem reinstalkę gry.
Powiedzcie mi jeśli możecie, czy mody Poland Rebuilding 2.4.4+Promods 2.51+RusMap 2.3.1 będą kompatybilne z najnowszą wersją gry? (jeszcze nawet nie wiem jaki ma symbol bo ściąga warsztat steam). pozdrawiam


RE: Proszę o pomoc z modem morze czarne - myszaty - 03/02/2021 10:18 PM

- ProMods 2.51
- Poland Rebuilding 2.4.4
- RusMap 2.3.1

są to mapy na patch 1.39 Smile


RE: Proszę o pomoc z modem morze czarne - daniel20vm@gmail.com - 04/02/2021 01:56 PM

no tak , ale wlasnie po reinstalce gra sie zaktualizowała do 1.39 , wiec myśle ze bedzie śmigać Smile